Як прибирати фон з фотографій.

Прибрати фон з фотографії за допомогою фотошопа не дуже складно, але потім таке зображення може перетворитися з новим фон ом або стати основою для ефектного колажу.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
В фотошопі є кілька способів видалити з фотографії фон . Перед вами два з них. Відкрийте фотографію, з якої хочете прибрати фон . Створіть копію шару за допомогою поєднання клавіш Ctrl + J. Зробіть шар-оригінал невидимим, для цього клікніть на очей навпроти цього шару з меню палітри Layers. Візьміть інструмент Background Eraser Tool (на іконці ножиці на фон е ластику), виставте наступні параметри: великий діаметр інструмента, Sampling: Continuous (на іконці піпетка і маленька бліда піпетка), Tolerance: 40%. Після цього можна прати фон на фотографії. Для того щоб переконатися в тому, що від фон а не лишилося невеликих артефактів, створіть новий шар за допомогою поєднання клавіш Ctrl + N або на палітрі Layers. Залийте його чорним кольором # 000000. Цей шар повинен бути під тим, з якого ви тільки що видалили фон . Тепер за допомогою інструменту Background Eraser Tool видаліть дрібні плями та інші артефакти фон а, якщо такі залишилися.
2
Для того щоб покористуватися другим способом, відкрийте фотографію, з якою потрібно видалити фон . Зараз зображення знаходиться на шарі Background, який за замовчуванням заблокований, поряд з назвою шару повинен бути замок. Для того щоб зняти цю блокування двічі клікніть по назві шару. З'явиться діалогове вікно, в якому можна змінити параметри шару, але якщо це не потрібно, то просто натисніть ОК. Візьміть Magnetic Lasso Tool і з його допомогою почніть обводити контури фігур, які потрібно залишити, або контури фон а, який потрібно видалити. Magnetic Lasso Tool примагничивается до краю об'єктів, але все одно потрібно часто клікати мишкою, щоб лінія була більш точна, особливо в тих місцях, де межі між квітами неяскраво виражені. В кінці з'єднайте початок і закінчення лінії. Якщо ви обводили об'єкти, які потрібно залишити, то інвертуйте виділення за допомогою команди Select - Inverse. За допомогою Delete видалите фон . Після цього ластиком підчистити залишилися похибки.
Трапляється так, що в зробленому знімку фотографу цікавий, насамперед, об'єкт зйомки, а от задній фон підлягає неодмінною заміні. Колись такі маніпуляції з фотографіями були доступні лише студіям фотомонтажу, а тепер це під силу будь-якому охочому, котрий володіє програмою Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте потрібну фотографію за допомогою програми Photoshop.
2
У правій частині екрана, в палітрі шарів, клікніть двічі по іконці вашої фотографії.
3
Натисніть на кнопку "Зображення" у верхній частині вікна і виберіть пункт меню "фрагмент".
4
Виберіть інструмент "Маркер".
5
Ретельно обведіть контур вашого об'єкта.
6
Виберіть інструмент "заливка" і залийте ту частину зображення, яку хочете виділити з фону.
7
Натисніть "ОК".
8
У разі необхідності, підретушують вийшло зображення.