Як зв'язати шапочку для новонародженого.

Кожна мама хоче, щоб її щойно народжений малюк виглядав найкрасивішим і стильним, але досить важливий і такий фактор, як тепло і затишок речі. Особливо якщо маленький народився в зимовий час. З цієї точки зору в'язані наряди незамінні. Особливо приємно, якщо зроблені вони своїми руками. Тому поговоримо про те як зв'язати гачком, приміром, шапочку для новонародженого.

Вам знадобиться

білі акрилові нитки, гачок № 2

Інструкція
1

Набрати ланцюжок з 90 повітряних петель. Далі в'язати візерунком "ракушка": Перший ряд провязать повністю стовпчиками з одним накидом. Потім в'язати так: три повітряних петлі підйому, чотири стовпчики з накидом в одну петлю попереднього ряду, дві повітряні петлі, стовпчик з накидом через дві петлі попереднього ряду (при виконанні стовпчика дві петлі залишити непровязаннимі на гачку), потім пропустити дві петлі, в третю в'язати стовпчик з накидом, таким чином мають вийти два стовпчики з накидом, з'єднані разом у верхівки. Знову дві повітряних петлі, дев'ять стовпчиків з накидом в одну петлю і далі в'язати так як описано вище.

2

Наступний ряд в'язати по тій же схемі, тільки замість двох стовпчиків з'єднаних у верхівки, виконати два стовпчики з накидом вив'язані з однієї петлі підстави, набираючи при цьому між ними по дві повітряні петлі. В'язати "черепашкою" до висоти 14 см і обрізати нитку.

3

Скласти вийшла деталь і зробити шов вгорі. Обв'язати так: два ряди стовпчиків без накиду, вводячи гачок в задню напівпетлю. Далі виконати: одна повітряна петля підйому, пропустити два стовпчики підстави, в третій в'язати п'ять стобіков з двома накидами з однієї петлі. Продовжувати таким чином до кінця ряду.

4

Коли обробка готова, відвернути її і "прихопити" голкою з білою ниткою з по обох бічних сторонах, щоб краще трималася.

5

Для зав'язок набрати тридцятисантиметровий ланцюжка з повітряних петель, пришити до шапочці. На кінці шнурків можна пришити помпони, які слід робити з тих же ниток, що й основне в'язання. Шапочка готова! Вашому малюку в такому в'язаному чепчику буде тепло і комфортно.

Корисні поради

Готовий виріб рекомендується випрати, висушити і пропрасувати