Як зробити експрес-панель. Як зробити так щоб експрес-панель стала маленькою.

З появою такої функції як « експрес- панель» подорож по всесвітній павутині стало ще зручнішим. Ще б пак, тепер не потрібно лізти в закладки, щоб знайти там посилання на улюблений сайт, і вже тим більше - вписувати кожен раз його назва в адресному рядку. Вперше ця функція з'явилася в браузері Opera в 2007 році і поступово ставала частиною інших програм, призначених для інтернет-серфінгу.
Інструкція
1
Mozilla Firefox. Для того, щоб в цьому браузері з'явилася експрес- панель, необхідно встановити плагін speed-dial. Зайдіть в Інструменти -> Настройки -> Основні -> Налаштувати доповнення -> Пошук доповнень, введіть «speed dial» і натисніть «Пошук». Для цих цілей існує плагін, його ми і встановимо. Йдемо в меню Інструменти-налаштування-основні-налаштувати доповнення-пошук доповнень, вводимо там speed (можна повністю speed dial) і натискаємо пошук. Клацайте на що з'явився плагін, потім «Додати до Firefox». Зачекайте, поки закінчиться завантаження та інсталяція. Перезавантажте браузер. Тепер потрібно здійснити декілька налаштувань. Зайдіть в Інструменти -> Настройки -> Основні -> Налаштувати доповнення -> Speed Dial -> Настройки. Поставте галочки біля пунктів Enable dial groups, Load in blank new windows, Load in blank new tabs і Bookmarks menu.
2
Google Chrome. Зайдіть в «Параметри» і поставте галочку біля «Відкривати сторінку швидкого доступу».
3
Internet Explorer. Щоб встановити експрес- панель на цьому браузері, необхідно встановити Яндекс.Бар.
4
Opera. В цьому браузері експрес- панель встановлено за умовчанням, складність в іншому: замість неї може відкриватися якась домашня сторінка. Щоб відключити цю опцію зайдіть в Інструменти -> Настройки і біля пункту "При запуску» знайдіть, що випадає. Встановіть в ньому «Стартувати c експрес-панелі».