Як створити електронну пошту. mail.ru.

Електронна пошта - аналог поштового зв'язку в віртуальному просторі. З тією лише різницею, що доставка кореспонденції в інтернеті здійснюється за лічені секунди. Електронна пошта використовується як ефективний інструмент для ведення ділової переписки, організації рекламної розсилки, відправки та зберігання кореспонденції особистого характеру.

Вибір поштового сервера для створення електронної пошти Користувачі інтернету можуть безкоштовно створити електронну пошту на більшості поштових серверів Всесвітньої мережі. Послуги безкоштовної обробки кореспонденції надають великі і дрібні портали. До найбільш розкрученим поштовим системам можна віднести yandex.ru, mail.ru, др.Прі виборі платформи, на якій буде розміщено електронний ящик, необхідно керуватися стабільністю роботи конкретного сервісу, обсягом наданого в користування ящика, кількістю користувачів цього ресурсу, а також наявністю агента , що оповіщає про надходження нових листів.

Реєстрація електронної адреси

Щоб створити електронну пошту, необхідно її зареєструвати на поштовому сервері. Дана процедура не займе багато часу. Достатньо клікнути посилання «реєстрація» і покроково слідувати інструкції на монітор. В ході процедури кожному кореспонденту присвоюється індивідуальний електронну адресу, що складається з імені користувача (логіну) та ідентифікатора поштового сервера. Бажано вибирати логін, який в англійській транскрипції буде легко сприйматися на слух. Адже практично всі електронні адреси в інтернеті англоязичние.Пароль, що забезпечує надалі доступ до особистої кореспонденції, повинен бути досить складним, що послужить додатковим захистом від можливого стороннього зазіхання. Після того, як усі обов'язкові поля форми заповнені, залишається лише зробити клік в розділі «зареєструвати» та дочекатись підтвердження. Після підтвердження можна приступати до віртуальної листуванні.

Читання електронної кореспонденції

Доступ до свого електронного ящика користувач отримує після того, як введе в відповідному розділі поштового сервера раніше вказаний логін і пароль. Для читання кореспонденції можна також використовувати спеціальні програми, зокрема, Outlook, яка вбудована в операційну систему Windows. Правда, не всі поштові сервіси, які здійснюють доставку кореспонденції безкоштовно, підтримують ці протоколи. Але більшість порталів великих провайдерів сумісно з програмами для читання електронної пошти.