Як міняти салонний фільтр.

Перешкоджаючи попаданню всередину автомобіля шкідливих речовин, салонний фільтр служить для захисту не тільки легких водія і пасажира, але і радіаторів різних пристроїв: кондиціонерів та опалювачів. Здавалося б, якісь пластини з пластику (тканини або картону), а стільки користі. Однак по закінченню експлуатаційного строку стає необхідним поміняти салонний фільтр . У цій статті ми розповімо вам про те, як це зробити своїми руками на прикладі автомобіля Toyota Highlander (Corolla або Matrix).
Інструкція
1
Повністю відчиніть бардачок, а потім видаліть гвинт, який знаходиться на найнижчій правій стороні. Потягніть петлю від циліндра, на якому був гвинт, і від руки. Не втрачайте кріпильну деталь.
2
На Toyota марки Highlander можна видалити петлю, не чіпаючи гвинт, який знаходиться ззаду і нижче ящика рукавички. Видаляючи петлю, залиште ящик відкритим.
3
Стисніть разом боку ящика рукавички, щоб пересунути рахунки до фронту риси, мимо країв. Потім зніміть бардачок зі стрижнів.
4
Обабіч ящика, в якому знаходиться фільтр , є шпонки. Одночасно стисніть їх обидві, а потім зніміть пластмасову кришку.
5
Вийміть старий фільтр і намагайтеся не розсипати сміття. Увіткніть новий фільтр . Зверніть увагу на стрілку, вона показує напрямок потоку. Заклацніть назад пластмасову кришку.
6
Встановіть назад речовий ящик. Можливо, доведеться знову стиснути боку, точно так само, як коли ви його виймали. Упевніться, що ящик знаходиться на шарнірах. Закріпіть кронштейн.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-0J5xGYoYG4
Зверніть увагу
Пускай зміна салонного фільтра - це досить проста операція, буде розумніше довірити її професіоналам. А з огляду на те, що ця деталь виходить з ладу не так вже несподівано, немає великого сенсу в тому, щоб бути готовим до його екстреної заміні. Мабуть, крім одного випадку - потрапляння в фільтр великої кількості води: при цьому моментально потіють скла.