Як записати музику з радіо. Як записати з інтернет радіо на телефон.

Записати музику з потокового інтернет-радіо на комп'ютер можна кількома способами. Один з них - за допомогою плеєра Winamp, а точніше, за допомогою одного з його плагінів - Streamripper.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть плагін. Запустіть медіаплеєр Winamp і підключайтеся до улюбленого радіоканалу. Але перед тим як почати запис, необхідно налаштувати плагін.
2
Натисніть кнопку «Options». У вкладці «Connections» поставте галочку біля пункту «« Try to reconnect to the stream if it drops ». Завдяки цьому налаштуванні плагін буде перепідключатися до радіопоток в разі обриву. Для обмеження розміру файлів, що зберігаються виберіть «Do not rip over X megs», а потім вкажіть розмір файлу у вікні «Megs» (в мегабайтах). У наступній вкладці «File» нас цікавить пункти «Output directory» - вкажіть шлях для майбутньої записи, «Rip to separate files», який дозволяє розбити файл по треках, і «Rip to single file» - для запису потоку в один файл, тут також необхідно вказати шлях. У внеску «Pattern» при необхідності можна задати власний вид заголовка файлу, для чого використовуйте запропоновані теги. Налаштування готова. Натискайте «OK» і повертайтеся до інтерфейсу плагіна. Щоб почати запис радіо, клацніть кнопку «Start». За зупинку відповідає кнопка «Stop».
3
Плагін Streamripper зручний тим, що дозволяє споглядати всі необхідні дані про хід запису (розмір каналу, назву треку, назва потоку, розмір одержуваного файлу), не виходячи з нього. Отже, якщо файл виходить більше, ніж ви очікували, ви можете в будь-який момент часу зупинити запис інтернет-радіо. До форматам, які підтримує плагін, відносяться: AAC, OGG, MP3, NSV. Крім того, якщо ви все-таки закрили Streamripper, його можна виявити в системному треї. Його іконка зображена у формі абревіатури SR.
Запис музики, яка звучить в радіоефірі , для особистих цілей люди почали здійснювати задовго до появи персональних комп'ютерів. Але в наші дні для цього можна використовувати і комп'ютер. Це дуже зручно, особливо за відсутності швидкого доступу в інтернет.
Інструкція
1
Виготовте шнур для з'єднання радіоприймача з входом звукової карти комп'ютера. Схема його залежить від того, яким роз'ємом обладнаний приймач. Сигнал подавайте через конденсатор ємністю близько 0,1 микрофарад. Врахуйте, що у більшості недорогих звукових карт вхід є всього один - мікрофонний. Він практично завжди є монофонічним. Якщо це так, подайте на нього сигнал всього одного стереоканалу, а в штекері з'єднайте середній контакт із загальним. У приймачі, якщо він стереофонічний, включите монорежим.
2
Приймачі низькочастотних діапазонів можуть сприймати перешкоди, створювані комп'ютером. Їх можна значно знизити, використовуючи нетбук. Більш радикальним способом є використання разом комп'ютера цифрового диктофона з входом для зовнішнього мікрофона. Також можна розташувати приймач на відстані в кілька метрів від машини, а для електричної розв'язки використовувати мікрофон на довгому кабелі. Але він буде сприймати і сторонні шуми.
3
Якщо для запису передбачається використовувати персональний комп'ютер, встановіть на нього програму аудіоредактора, наприклад, Audacity. З її допомогою здійснюйте не тільки запис, але і монтаж, обробку (наприклад, зниження шуму). У разі якщо сигнал з мікрофонного входу не сприймається комп'ютером, перевірте, чи не вимкнений цей вхід в мікшері.
4
При використанні для запису цифрового диктофона потім перенесіть файли з нього в комп'ютер зручним для вас способом (кабель, кардрідер при наявності знімною карти пам'яті). Потім при необхідності обробіть записи тією ж програмою.
5
Згідно зі статтею 1273 ЦК РФ, зроблені записи можна вільно копіювати в межах родини, наприклад, записувати в пам'ять плеєрів, які ви та члени вашої родини носите з собою. Але їх не можна передавати сусідам, друзям, колегам, тим більше - викладати в інтернет без дозволу авторів, виконавців та інших правовласників.