Як зробити сніг у фотошопі.

Ефект снігу зробити в фотошопі не дуже складно, але він може стати в нагоді для того, щоб зробити зимову фотографію більш драматичною або додати новорічного настрою картинці.
Вам знадобиться
  • Підходяще зображення, програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте зображення, на якому хочете намалювати сніг, наприклад, фото з ялиновими гілками та новорічними ігрушкамі.Начніте з тих ділянок, на яких сніг повинен бути темнішим. Візьміть інструмент Brush Tool і одну зі стандартних кистей Фотошопа, що складається їх безлічі окремих точок. В якості кольору виберіть # c7cad7 і залиште кілька відбитків кисті в тих місцях, де ви хочете зробити сніг більш темним. Зробіть радіус кисті трохи менше і додайте сніг на дрібніші деталі. Для того щоб зробити снігові рельєф більш яскраво-вираженим, візьміть інструмент Burn Tool з наступними настройками Range - Midtones, Exposure - 50% і затемните їм деякі місця.
2
Перейдемо до малювання снігу із середнім ступенем освітленості. Зробіть його більш яскравим, ніж той, що на задньому фоні, але залиште найбільшу яскравість для снігу на передньому плані. Візьміть іншу за формою Brush Tool, але теж складається з безлічі точок. Колір підійде ось такий # d6d9e7. Додайте додаткові штрихи і деталі на середньому фоні.
3
Візьміть кисть у якої точки зовсім відстоять один від одного, як колір встановіть f2f0f7. Намалюйте сніг на передньому плані. Зробіть більш маленьким розмір кисті і намалюйте сніг на соснових голках. Частина його можна зробити ще більш білим.
4
Створіть новий шар, і намалюйте на ньому кілька білих штрихів у напрямку соснових голок. Розмийте їх за допомогою інструменту Blur Tool.
5
Для того щоб зробити ефект падаючого снігу , візьміть фотографію, на якій є замети, снігові дерева, але не йде сніг. Можливо зробити цей ефект і на інших картинках. Створіть новий шар. Виберіть режим накладання шару Screen в палітрі Layer. В якості основного кольору поставте чорний. Застосуйте наступний ефект Filter - Sketch - Graphic pen, виберіть ті параметри, які будуть найбільше підходити до вашої картинці. Для посилення ефекту застосуєте фильт Filter -Blur - Gaussian blur. Зробіть прозорість шару близько 70%.
Якщо зима недостатньо сніжна, можна закликати на допомогу не тільки благання про швидке снігопаді , але і незамінний помічник у візуалізації будь мрії і фантазії - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть редактор Adobe Photoshop і відкрийте в ньому необхідне фото. Щоб ефект падаючого снігу був більш правдоподібним, в фотографії повинен бути хоч якийсь натяк на найхолоднішу пору року - зиму. Щоб відкрити зображення, натисніть пункт меню «Файл», потім «Відкрити (або швидше і простіше - використовуйте гарячі клавіші Ctrl + O), виберіть потрібний файл і натисніть« Відкрити ».
2
Створіть новий шар. Зробити це можна двома способами. Перший - натисніть пункт меню «Шари»> «Новий»> «Шар». Другий - використовуйте гарячі клавіші Ctrl + Shift + N. В вікні відразу натисніть «ОК». Поміняйте режим змішування шару: у списку шарів виберіть «Шар 1», а потім в поле, яке знаходиться в лівому верхньому куті панелі «Шари», встановіть «Екран» (за замовчуванням там зазначено «Звичайний»). Натисніть D, щоб зробити основним чорний колір, а потім комбінацію клавіш Alt + Backspace, щоб залити цим кольором «Шар 1».
3
Клацніть пункт меню «Фільтр»> «Ескіз»> «Туш». У вікні, покрутіть повзунки «Довжина штриха» і «Тоновий баланс», щоб домогтися більш правдоподібного ефекту.
4
Також зверніть увагу на установку «Напрямок штрихів», за допомогою якої сніг можна зробити падаючим строго вертикально, а також по діагоналі вліво або вправо. Домігшись необхідного результату, натисніть «ОК».
5
Крім того, кут падіння снігу можна змінити і іншим способом. Виберіть інструмент «Лупа» і видаліть зображення настільки, щоб була видна неробоча область документа. Виберіть «Шар 1», натисніть Ctrl + T. По краях шару з'явиться прозорі квадратні маркери - це означає, що ви викликали команду вільної трансформації. Затисніть ліву кнопку миші і Shift на одному з кутових маркерів і потягніть його назовні, в сторону неробочої області документа, відпустіть кнопку. Шар розтягнеться. Затисніть ліву кнопку миші і вирівняйте шар по центру робочої області. Щоб поміняти кут падіння снігу, потрібно нахилити цей шар: наведіть курсор трохи далі одного з кутових маркерів доти, поки він не перетвориться в зігнуту подвійну стрілочку. Затисніть ліву кнопку і посуньте миша в яку-небудь сторону - ви побачите, що шар нахиляється, а разом з тим змінюється і напрямок штрихів. Домігшись необхідного результату, переконайтеся, що нахиляється вами «Шар 1» повністю закриває фон і натисніть Enter.
6
Натисніть пункт меню «Фільтр»> «Розмиття"> "Розмиття по Гауса». Встановіть параметр «Радіус» таким, щоб штрихи стали схожі на сніг. Виберіть «Шар 1» і встановіть його непрозорість в розмірі 70%.
7
Щоб зберегти отриманий результат, натисніть клавіші Ctrl + Shift + S, у вікні виберіть місце для збереження, вкажіть ім'я і тип файлів і клацніть «Зберегти».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UOJMn2iMCts