Як зменшити пінг в грі.

Пінг (або Latency) - це час відправлення та одержання пакета даних за одну секунду, або більш лаконічно - час затримки сервера. Отже, чим нижче пінг, тим менше затримка, і навпаки. Причина великого пінгу - це переповнення каналу зв'язку, погана якість інтернет-з'єднання або фізично велику відстань до сервера. А наслідок - затримка між діями гравця і відгуком програми на ці дії, так звані «лаги». У цій статті ми розповімо про один із способів зменшити пінг до мінімуму.
Інструкція
1
Пропонований метод допоможе тим гравцям, які для виходу в інтернет використовують VPN-з'єднання. Всім іншим зменшення пінгу таким чином теж може допомогти, але в меншому ступені. Метод може бути використаний практично для будь-якої мережевої гри: 1. Запускайте і згортайте ігру.2. Відкрийте диспетчер задач (одночасне натискання клавіш Ctrl, Alt і Delete або клацніть на панелі управління правою кнопкою і в меню виберіть «Запустити диспетчер задач). Ви побачите список працюючих в даний момент процессов.3. Знайдіть процес гри і клацайте по ньому правою кнопкою, вибирайте пункт «Пріоритет» і в меню вказуйте «Нижче середнього» .4. Закривайте диспетчер задач і повертайтеся в гру.
2
Щоб кожен раз не проробляти ці дії перед початком гри, можна автоматизувати цей процес. Для цього потрібно створити спеціальний файл, відразу що запускає гру з необхідним пріоритетом. 1. Зайдіть в папку з грою і створіть файл, що володіє розширенням cmd, приміром, start.cmd.2. Відкрийте його блокнотом і напишіть наступне: start/belownormal wow.exe (для World of Warcraft), start/belownormal L2.exe (для Lineage), start/belownormal hl2.exe -game cstrike (для Counter-Strike: Source), start/belownormal hl.exe -game cstrike (для Counter-Strike 1.6) і т.д.
Корисна порада
У вас може виникнути питання: яким чином зменшення пріоритету дозволяє зменшити лаги в грі? Все дуже просто. Гра, запущена з середнім пріоритетом, максимально завантажує процесор, тим самим не даючи вільно працювати VPN-з'єднанню, яке відповідає за зв'язок з інтернетом.