Як записувати демо в консолі.

Демо-запис (демонстрація, або сленгове «демка») дозволяє оцінити власні ігрові навички, не відволікаючись на різні зовнішні подразники: летять у вас кулі, снаряди, лайки повалених супротивників і т. п. Крім того, демо-записи можна (і потрібно!) Використовувати як матеріал для відеороликів: гайдів, фраг-муві, сюжетних історій і пр. Загалом, корисна штука не тільки для геймера, а й для людини творчої. Давайте розберемо, як записати демку на прикладі гри Team Fortress 2.
Інструкція
1
Запустіть гру. Переконайтеся, що включена консоль. Для цього в головному меню зайдіть в «Налаштування», потім «Додатково» і поставте галочку біля «Включити консоль ... (~)».
2
Створіть сервер. В головному меню натисніть на «Створити сервер» і виберіть необхідну вам карту. Якщо ви не хочете, щоб вам хтось заважав, можна встановити пароль. Для цього клацніть по вкладці «Гра» і введіть пароль. Натисніть «Початок».
3
Після того, як карта завантажиться, можна починати запис. Виберіть команду (червоні або сині) і клас, наприклад, червоний підривник. Відкрийте консоль (клавіша «~» або «тильда») і в рядку написання команд напишіть record demotest. «Record» - це команда, яка активує запис демки, а «demotest» - назва демо-записи, тобто назвати її можна як вам завгодно. Але в конкретному випадку скористаємося назвою «demotest». Запис розпочався.
4
Закрийте консоль і відтворіть в грі якісь дії: пострибайте, постріляйте, зробіть насмішку, під час якої подивіться на вашого персонажа з різних сторін і пр. Коли вважаєте за потрібне, зупиніть запис: знову відкрийте консоль і напишіть stop. Відключення від сервера в процесі гри теж зупинить запис демонстрації гри. Вікно виводу даних консолі відобразить кількість записаних кадрів і загальний час.