Як навчитися фокусу з картами. Фокуси з картами навчитися.

Чудеса люблять всі! Карткові фокуси - ефектний спосіб розважити гостей або позбавити дітей. Кому ж не хочеться на короткий час стати чарівником. Вивчивши кілька простих фокусів, ви зможете вразити вашу аудиторію своїми телепатичні здібності.
Вам знадобиться
  • - колода з 36 карт
Інструкція
1
«Вгадування карт» - зовсім нескладний фокус, за допомогою якого ви зможете назвати карти. Ці карти дві людини виберуть з колоди.Вам знадобиться колода карт з маркуванням латинськими буквами. Щоб показати цей фокус, розділіть колоду на два типу карт: одна повинна складатися з карт з цифрами або буквами з плоским гострим верхом (туз (А), король (К), валет (J), 3, 4, 5, 7, а друга - з карт з цифрами або буквами з круглим верхом (дама (Q), 2, 6, 8, 9, 10. Потренувавшись, ви зможете сортувати карти швидко, прямо перед зрітелямі.Визовіте двох добровольців і, розділивши колоду на дві частини різного типу, дайте кожному по одній з частин. Попросіть, щоб кожний із двох учасників фокуса витягнув одну карту з колоди іншого. Тепер кожен помічник повинен поглянути на ту карту, яку він вибрав, показати її глядачам і запам'ятати. Ви в цей час можете відвернутися або замружитися. Далі кожен учасник повинен покласти обрану карту в свою половину колоди і ретельно перемішати карти.Попросіте помічників розкласти на столі обличчям вгору карти їх своїх половинок колоди. Ви легко вгадаєте карти, обрані помічниками, адже вони будуть іншого типу.
2
Наступний фокус побудований на арифметиці. Запам'ятайте цифру 27 - вона вам знадобиться. Після цього попросіть глядача взяти карти і перетасувати їх, вибрати карту і покласти її зверху колоди. Потім попросіть зняти будь-яку кількість карт і перерахувати їх, припустимо, 15 карт. Далі нехай глядач підрахує кількість червоних карток серед них, наприклад, 6. Далі нехай візьме другу частину колоди і, перевернувши картинкою вгору, відрахує і запам'ятає шосту чорну карту. Потім глядач повинен покласти цю частину колоди на ті карти, які він зняв спочатку і всі карти повинен віддати вам. Колода повернута сорочкою вгору, і ви викладаєте по одній карті знизу, подумки рахуючи чорні карти, 27-15 = 12 - дванадцята карта буде тією картою, яку вибрав глядач.
3
Ще один простий, але дуже ефектний фокус.Перетасуйте колоду і запам'ятайте нижню або верхню карту, наприклад, бубновий туз. Попросіть будь-якого глядача дати вам з колоди бубнового туза. Глядач витягує з колоди будь-яку карту і, не дивлячись на неї, віддає її вам. Наприклад, даму черв'яків. Попросіть цього ж глядача витягнути з колоди даму черв'яків, глядач витягне ще одну карту і знову віддасть її вам. Наприклад, він витягнув 6 треф. Потім ви говорите: "А зараз 6 треф я витягну з колоди сам", після чого непомітно візьміть з колоди ту карту, яку ви запам'ятали на початку фокуса. Тепер у вас на руках всі 3 оголошених карти: бубновий туз, дама черв'яків і 6 треф. Покажіть ці карти глядачам.
На найближчому сімейному торжестві ви задумали здивувати гостей і родичів власним «ефектним шоу»? Кращого варіанту, ніж розучити кілька карткових фокусів вам не знайти. Для того, щоб показувати фокуси , не потрібно спеціального, технічно складного обладнання. Все, що потрібно - колода карт, спритність рук і ваше особиста чарівність.
Вам знадобиться
  • - колода карт;
  • - стіл;
  • - добровольці;
  • - щоденні тренування;
Інструкція
1
Зверніться за допомогою до досвідчених фокусникам. У багатьох містах існують спеціальні школи для людей, охочих дізнатися секрети фокусів, в тому числі карткових. Навчання, як правило платне, але якщо ви дійсно навчитеся декільком ефектним фокусам, ви швидко зможете повернути витрачені на навчання гроші, показуючи фокуси на вулиці або на якихось святкових заходах.
2
Придбайте книги, написані відомими фокусниками. Можете почати з видань для дітей. Наприклад, скористайтеся книгою відомого ілюзіоніста Ігоря Кіо. У його книзі докладно описуються секрети найпростіших карткових фокусів, які здатний освоїти навіть дитина.
3
Дивіться виступи фокусників на відео. Ви зможете зупиняти і сповільнювати плівку, детально розглядаючи роботу рук фокусника під час виступу. Можливо, вам вдасться розгадати секрет якогось фокуса таким чином.
4
Використовуйте відволікаючі прийоми під час показу фокуса. Для фокусника таким прийомом є повторення чарівних слів. Придумайте власне чарівне заклинання і повторюйте його голосно і виразно в найвідповідальніший момент, коли вам так необхідно буде відвернути увагу глядачів. Можете також використовувати жарти. Поки глядач буде сміятися, ви з легкістю поміняєте одну карту на іншу. Щоб відволікти глядачів, просите їх вважати голосно, наприклад, від 10 до 0, поки будете здійснювати свої «магічні дії».
5
Разучите найпростіший фокус «Вгадати 1 карту з 5». Для цього візьміть колоду карт і чотири добровольця. Посадіть їх за стіл, роздайте кожному по п'ять карт. Нехай кожен з них загадає одну карту з п'яти, що знаходяться у них в руках.
6
Зберіть всі карти за годинниковою стрілкою. Важливо дотримати цю умову, але зробити це так, щоб учасники фокусу і глядачі не помітили цієї вашої маніпуляції. Для цього використовуйте відволікаючі прийоми, які ми описували вище (просите учасників вважати, вимовляєте «магічні» слова і т.д.).
7
Зібрані за годинниковою стрілкою карти знову розкладіть перед собою на п'ять стопок. Попросіть одного учасника вибрати одну стопку. Розкривайте вибрані карти «віялом» і тримайте обличчям до глядачів. Запитуйте, чи є серед карт та, яку загадав даний учасник. Якщо він каже, що ні - беріть наступну стопку.
8
Коли учасник скаже, що обрана ним карта знаходиться серед тих, що у вас в руках - ви з легкістю вгадаєте її. Якщо учасник сидить четвертим за столом (за годинниковою стрілкою), значить, його карта - четверта. Ніхто, крім вас в залі не знає секрет цього конкурсу, так що ваше завдання вести себе максимально впевнено і не дати учасникам помітити «невипадковість» того, як ви збираєте карти зі столу.
Зверніть увагу
Обов'язково тренуйтеся перед дзеркалом. Ви повинні бути впевнені на сто відсотків, що ваш фокус не можна розгадати, спостерігаючи за вашими руками. Для цього стежте за роботою рук, записуйте себе на камеру, потім переглядайте відео. Або просите допомогти друзів.
Корисна порада
Виберіть костюм для показування фокусів. Яскравий костюм, незвичайна капелюх, містична музика дозволять створити вам потрібну атмосферу в залі. Учасники конкурсу будуть перебувати під враженням, їм буде складніше стежити за грою ваших рук.