Як підвищити продажі в магазині.

Почати власний бізнес - це ще півбіди. Головна складність полягає в тому, щоб цей бізнес працював. А показником ефективності будь-якого бізнесу є обсяг продажів і, відповідно, обсяг прибутку. Якщо справи відразу не склалися, є кілька способів, які зможуть допомогти.
Вам знадобиться
  • - бізнес-консультанти
  • - чуйні менеджери з продажу
  • - ідеї заохочення покупців
  • - зразки продукції
Інструкція
1
Самий очевидний спосіб підвищити продажу в магазині - змусити продавців краще працювати. Розробіть програму заохочення менеджерів з продажу. Пропонуйте їм бонуси за виконання поставлених цілей: подорожі, побутову техніку, грошові заохочення і т.п.
2
Заохочуйте персонал до додаткових продажам. Нехай вони пропонують покупцям додаткові опції до вже придбаних товарах: наприклад, кронштейн при купівлі рідкокристалічного телевізора або витяжку при покупці плити.
3
Видавайте потенційним клієнтам дати розпродажів і спеціальних акцій. Наприклад, якщо ви бачите, що жінка описує кола навколо пилососів, і при цьому знаєте, що через тиждень на пилососи буде знижка, розкажіть їй про це. Дуже ймовірно, що вона повернеться в магазин, купивши при цьому не тільки пилосос, але ще й праска, скориставшись знижкою.
4
Розробіть програму винагород для покупців. Це працює як для великих магазинів, так і для малого бізнесу. Навіть маленька знижка в день народження клієнта дуже сприяє і формує лояльність вашому магазину, дозволяючи в кінцевому підсумку збільшити обсяг продажів.
5
Роздавайте безкоштовні зразки своїм клієнтам - маленькі пробники або нові товари на тестування найкращим клієнтам. Зразки допоможуть не тільки поліпшити думку про магазині у існуючих покупців. Висока ймовірність, що вони передадуть такий зразок тим людям, які ніколи і не були у вашому магазині. Більше приплив нових клієнтів - більше прибутку.