Як зробити інтер'єр теплим і душевним.

Стрімкий темп життя великого міста діє на людину гнітюче. Єдине місце, де можна на час сховатися від міського шуму і суєти - власний будинок. Тому психологи рекомендують приділяти його інтер'єру особливого значення.

Теплі матеріали допоможуть зробити інтер'єр душевним Затишною і душевної обстановку роблять правильно підібрані оздоблювальні матеріали. Переважніше в даному випадку обмежити використання синтетичних та інших штучних елементів декору. Зробити інтер'єр більш домашнім і розташовує допоможуть панелі з натурального дерева, покриття з пробки або ж натуральний камінь. Для підлогового покриття також бажано використовувати лояльні до людського організму матеріали. Це - паркет, дерев'яна дошка. Килимове покриття краще замінити вовняними килимами або циновками з натуральних тканин, особливо якщо в будинку є деті.Создать інтер'єр в екостилі - мінімум меблів і аксессуаровЕкостіль останнім часом часто називають сільським. У чомусь ці два напрямки облаштування інтер'єру подібні. Невід'ємними аксесуарами такої обстановки в обох випадках вважаються дерев'яні меблі, плетені кошики для овочів, фруктів, інших продуктів, шкури звірів, які замінять килими. Створити інтер'єр в екологічному стилі - значить, зробити ставку на мінімалізм і лаконічність дизайну. Це візуально збільшить розміри приміщення, вивільнить додатковий простір і створить відчуття простору.

Екологічний інтер'єр: декор стін

На вітчизняному будівельному ринку в асортименті представлені інноваційні оздоблювальні матеріали, які допоможуть зробити інтер'єр в екологічному стилі. Для декору стін можна використовувати натуральні шпалери, зокрема, з бамбука. Цікавим рішенням стане оздоблення стін шкіряною плиткою. Цей матеріал може бути використаний і в якості підлогового покриття. Натуральна шкіра характеризується підвищеною міцністю до механічного впливу, вологостійка. Подібний декор досконалий і закінчений сам по собі, не потребує додаткових аксесуарах. Крім того, шкіра згладжує нерівності і інші дефекти: завдяки цьому поверхні приміщення виглядають ідеально рівними.

Атрибути для екологічного інтер'єру

Правильно підібрати інтер'єр так, щоб він виглядав гармонійно і повно, допоможуть відповідні атрибути. Особливий антураж екостилю створять дерев'яні статуетки, глиняні вази або декоративні фонтани, каміння та інші аксесуари. Основний критерій - натуральні, екологічно чисті матеріали, використовувані при виготовленні. Від гардин і портьєр на вікнах варто відмовитися на користь жалюзі з бамбука. Альтернативним рішенням можуть стати римські штори.Кухонное простір, де сім'я проводить багато часу, прикрасять підставки для спецій в традиційному сільському стилі, дерев'яні обробні дошки, плетені з лози хлібниці та інші атрібути.Пріхожую прикрасять предмети інтер'єру ручної роботи. В якості декору можна використовувати гіллясте ствол сухого дерева, який буде виглядати оригінально і незвично. Торшери ручної роботи завжди виграють, тому що на відміну від товарів масового виробництва виглядають як колекційні предмети.