Як організувати інтернет-магазин.

У зв'язку з ростом числа користувачів інтернету , а одночасно збільшенням кількості людей готових здобувати різного роду товари в інтернет- магазинах, ведення торгівлі через інтернет зараз в Росії набуває все більшої популярності. Найбільшим попитом серед російської інтернет аудиторії володіють книги та друкована продукція, DVD-диски, музика. Також активно купують комп'ютери та комплектуючі до них, електроприлади, цифрову техніку, наприклад мобільні телефони. Великою популярністю також користуються інформаційні товари - електронні книги, програмне забезпечення та комп'ютерні ігри, музика.
Інструкція
1
В першу чергу, придумайте для свого інтернет-магазину доменне ім'я, стандартного виду: www.названіе_сайта.ru. Ім'я магазину повинно бути унікальним, по можливості легким і незабутнім. Домен сайту магазина може бути в одній із зон: .ru, .net, .com, .org.
2
Далі слід найбільш відповідальний крок - власне відкриття інтернет-магазину. Для цього існує два варіанти. У першому випадку необхідно купити хостинг і скрипти - спеціальне програмне забезпечення, після чого встановити скрипти на свій хостинг. Даний варіант технічно більш складний, але має певні переваги, так як в цьому випадку сайт інтернет-магазину повністю працює на вашому власному обладнанні. Тільки ви здійснюєте адміністративне управління сайтом і маєте повний доступ до ваших даних.
3
За іншою варіанту відкриття інтернет-магазину ви можете скористатися спеціалізованим веб-сервісом. В цьому випадку програмне забезпечення встановлено за умовчанням і для початку бізнесу необхідно тільки зареєструватися, після чого ви можете починати працювати. Недоліком такого способу є те, що у вас не буде FTP-доступу, а також доступу до коду РНР-скриптів, тобто ви не зможете перепрограмувати сайт відповідно до власних потреб. Переваги - простота і доступність такого сервісу.
4
Тепер ви повинні зайнятися дизайном сайту, придумайте логотип магазину, продумайте колірне рішення та оформлення сайту. Для більш якісного виконання цього завдання ви можете звернутися до досвідченого веб-дизайнеру. При цьому потрібно відштовхуватися від зручності користувача - сайт повинен бути простим, але ретельно продуманим, щоб покупець міг легко орієнтуватися в вашому інтернет-магазині. Також необхідно додати товари в магазин, при цьому найбільша увага приділіть фотографіям, які представляють продукти - вони повинні бути красивими, давати найбільш повне і чітке уявлення про ваш товар.
5
Додайте якомога більше контактної інформації на окремій сторінці сайту, включаючи номери телефонів для зв'язку, ICQ, Skype, адреса електронної пошти, фактична адреса офісу (якщо є). Можна навіть розмістити фотографії вашого офісу або співробітників. Таким чином, довіра користувача до вас, як до реального представнику інтернет-сервісу, значно зросте.
6
Також продумайте і налаштуйте різні способи оплати та доставки товару. Добре, якщо у вашому магазині буду представлені основні електронні платіжні системи російського інтернету , також можливий варіант оплати за квитанцією або накладений платіж при отриманні товару покупцем та інші способи. Підключіть можливість автоматичного розрахунку вартості обраного способу доставки (через кур'єрські служби або службу доставки Пошти Росії).
7
Після завершення технічного етапу роботи по відкриттю інтернет-магазина, займіться його рекламою, розвитком і просуванням в пошукових системах.
При створенні інтернет-магазину одним з найскладніших моментів є організація оплати товару. Це питання легко вирішуємо за допомогою сервісу SpryPay.
Інструкція
1
Перейдіть за адресою сервісу, після чого натисніть на кнопку «Реєстрація». Введіть ваш e-mail адресу, пароль для доступу до аккаунту, а також відповідь на один з варіантів секретного питання, необхідний для відновлення пароля в разі його втрати. Натисніть на кнопку «реєстрація», після чого перейдіть на ваш e-mail і активуйте ваш аккаунт.
2
Увійдіть на сайт, використовуючи логії та пароль, вказаний при реєстрації. Натисніть на посилання «Списки магазинів», після чого виберіть «Додати магазин». Введіть назву вашого інтернет-магазину, а також його адреса в мережі. По завершенні цієї операції ви будете перенаправлені на сторінку налаштувань, в разі ж, якщо у вас виникають проблеми, натисніть на кнопку «Підтримка».
3
Після того як ви встановите потрібні для вас настройки, перейдіть на сторінку «Список магазинів» для отримання форми запиту платежів. Згенеруйте форму запиту платежу і вставте її на сайт вашого інтернет-магазину.
4
Налаштуйте вартість для кожного товару за допомогою вкладки «Додати товар». У разі, якщо ви є труднощі і вам щось незрозуміло, зверніться до допомоги SPPI документації або натисніть на кнопку «Підтримка».
5
На початковому етапі рекомендується додати максимально можливу кількість способів оплати для виявлення найбільш популярних. Надалі ж ви зможете оцінити, які способи оплати найбільш популярні, і прибрати ті, які практично не використовуються - це дозволить полегшити процес вибору способів оплати для клієнта.
6
Найбільш вигідним способом виведення грошей є переклад на банківську карту VISA/Mastercard - в цьому випадку ви втрачаєте всього лише один відсоток від суми переказу. Другим за вигідністю варто переклад на гаманець WebMoney - вартість послуг становитиме три відсотки.
7
Одним з додаткових плюсів даного сервісу є те, що з його допомогою ви зможете оплачувати ряд сторонніх послуг, а саме, телебачення, інтернет, стільниковий зв'язок і ін., Не вивільняючи гроші з віртуального рахунку.