Як намалювати дракона олівцем. малюємо олівцем Анга.

Кожна людина хоча б раз в житті бачив дракона : на картинці, в фільмі, в мультфільмі, в магазині іграшок або сувенірній крамниці. Дракон - це вогнедишний літаючий ящір, герой безлічі древніх легенд і сказань. Дракони чудові і таємничі, сильні і могутні. Дракона зовсім нескладно намалювати олівцем на папері. Це під силу навіть тому, хто категорично заперечує в собі талант малювання.
Інструкція
1
Почати малювання дракона слід з зображення в правій частині аркуша паперу двох кіл і овалу.
2
Тепер намальовані кола потрібно з'єднати між собою двома округлими лініями. Таким чином, у майбутнього дракона з'являться голова і тулуб.
3
Далі дракону необхідно додати шию, тобто з'єднати верхню коло з овалом двома вигнутими лініями.
4
За допомогою кіл і овалів слід намітити олівцем хвіст майбутнього дракона . Має вийти якась подоба гусениці. Причому ланки, віддаляючись від головного овалу (тулуба), повинні зменшуватися за розміром.
5
Усі ланки вийшла «гусениці» слід з'єднати між собою плавними лініями, зверху і знизу. Повинен вийти хвіст дракона . Його можна зробити як довгим, так і коротким.
6
Тепер необхідно стерти всі зайві олівцеві лінії ластиком. Настав час додати карандашному дракону задні лапи. Малювати їх потрібно по обидві сторони від черевця міфічної істоти.
7
Коли задні лапки намальовані, звичайно ж, слід приступити до зображення передніх. На малюнку повністю видна буде лише одна передня лапа дракона , другу ж буде приховувати його кругле черевце.
8
Тепер потрібно домалювати кінчик хвоста у вигляді стрілочки, а також кігті на всіх видимих лапках дракона .
9
Далі дракончику слід намалювати круглі оченята, такі ж круглі ніздрі і бровки. Залежно від того, як будуть намальовані брови дракона , буде зрозумілий характер істоти. Якщо внутрішні частини їх будуть спрямовані вниз, дракон вийде похмурий і грізний, а якщо вгору - добрим і милим.
10
Тепер дракону потрібно намалювати крила. Вони можуть бути маленькими або великими, круглими або гострими. Важлива деталь фігури дракона - це гострі зуби. А на голові, спині і хвості істоти слід намалювати невеликі трикутні зубчики.
11
Як виявилося, намалювати дракона олівцем, зовсім нескладно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UORaCzcJvwA
Зверніть увагу
Намалювати дракона за допомогою олівця під силу навіть новачкові в галузі образотворчого мистецтва.
Корисна порада
Бажано здійснювати малювання дракона поетапно. Ось побачите, такий спосіб є більш ефективним