Як навчитися вуличним танцям.

Люди, які вміють танцювати, почуваються вільніше в житті. Танці сприяють розкріпаченню, розвитку координації рухів, дарують заряд позитивних емоцій, а навчитися їм не дуже складно.
Вам знадобиться
  • - музика
  • - час
  • - терпіння
Інструкція
1
Зараз все більшої популярності набирають вуличні танці. Вони допомагають підтримати тонус, заряджають енергією, розкріпачують, покращують координацію рухів. Для того щоб легше навчитися танцювати, візьміть на озброєння декілька простих ідей.
2
Правильно вибирайте час для занять танцями і місце. Ніхто і нічого не повинно турбувати вас в процесі занять танцями . Вам повинно вистачати місця, щоб не бути обмеженим в рухах.
3
Тренуватися потрібно регулярно, наприклад, два рази на тиждень по 45 хвилин, тоді вже дуже скоро ви помітите перші успіхи. Підберіть гарний одяг для занять танцями . Поєднання зручності і нарядності сприятимуть гарному настрою, відчуттю комфорту.
4
Починайте тренування з розминки. Це буде стимулювати кровообіг, розігрів м'язів, тіло підготується до більш інтенсивних навантажень. Найкраще підійде енергійна музика з чітким ритмом. Рухайтеся плавно і вільно в такт музиці, намагайтеся не напружуватися тіло, робіть ваші улюблені танцювальні рухи, налаштуйтеся на подальші заняття.
5
Після цього переходите до основної частини. Почніть її з відпрацювання вже вчинених танцювальних рухів, пам'ятайте про техніку і правильну поставу. Робіть наголос на ті вправи, які у вас ще не дуже виходять. Присвятіть цьому 10-15 хвилин. Після цього переходите до вивчення нового матеріалу, приділяйте увагу дрібницям і нюансам. Відводите на кожний новий рух приблизно по 5 хвилин. В ті дні, коли ви не будете тренуватися, прокручивайте у себе в голові нові рух, це допоможе їх легше освоїти.
6
Кінець тренування присвятіть повільним плавним рухам, потягування під спокійну музику. Це допоможе вам відновити дихання, зняти напругу з м'язів, буде сприяти відпочинку вашого тіла після навантажень.