Як зшити подушку.

Спальня - не менший простір для фантазії, ніж вітальня. А гарні й оригінальні подушки неодмінно стануть її прикрасою. Оригінальною можна зробити навіть саму звичайну подушку .В магазинах найчастіше продаються подушки, набиті штучними наповнювачами. Але вони недовговічні, швидко звалюються і спати стає незручно. Краще пуху для набивання поки ніхто нічого не придумав.
Вам знадобиться
  • Щільна тканина - по площі в 2 рази більше подушки
  • Стільки ж більш тонкої тканини
  • Пух за обсягом подушки
  • Лист міліметрівки
  • Лінійка
  • Олівець
Інструкція
1
Вичертите на міліметрівці і виріжте прямокутник, за формою і розмірами відповідний передбачуваної подушці. Складіть тканину вдвічі так, щоб одна сторона збігалася із згином тканини - тоді не доведеться робити зайвий шов. Обведіть викрійку, перебував по 2 см на шви.
2
Змітайте і стачайте бокові шви. Набейте подушку пухом. Закладіть верхній шов.
3
Сшейте зовнішню «оболонку» подушки. Розкроїте її точно так само, як і чохол із щільної тканини. Стачайте бокові шви, вкладіть подушку і потайним швом закладіть верхній зріз.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NOQfV2iwIUA
Зверніть увагу
Бічні шви внутрішнього чохла краще прострочити два раза.Можно використовувати і білизняний шов - тоді перед тим, як сточувати, необхідно підрізати на півсантиметра верхній прямокутник з одного боку, а нижній - з іншого. Верхній шов краще теж прострочити. Те, що це вийде по лицьовій стороні - неважливо: адже ви зробите другий шар подушки з більш легкої тканини. Якщо ви хочете прикрасити зовнішній чохол подушки вишивкою або аплікацією - зробіть це до того, як вкладіть туди подушку і закладіть верхній шов.
Корисна порада
По периметру подушку можна обшити кольоровою тасьмою. Перед тим, як набивати подушку, пух необхідно перебрати і висушіть.Еслі цього не зробити - він може сгніть.Еслі ви все ж шиєте подушку зі штучним наповнювачем - достатньо буде одного чохла.