Як пов'язати спицями манишку. манишка зв'язати.

Манишка винайдена не вчора і служить головним чином для того, щоб створити видимість одягненою під піджак сорочки або блузки. В останні роки стали дуже популярні в'язані манишки - їх носять з курткою або пальто замість звичайного шарфика. Зовні вони схожі на комір светра.
Вам знадобиться
  • 200г вовняної або напіввовняної пряжі середньої товщини
  • набір з 5 спиць №2
Інструкція
1
Виміряйте окружність шиї і розрахуйте необхідну для початку в'язання кількість петель. Воно має ділитися на 4. Якщо розділити без залишку не виходить - округлятимете в більшу сторону. Наберіть на дві складені разом спиці потрібну кількість петель, витягнете одну спицю. Розправте петлі, щоб вони не перекрутити. Пров'яжіть перший ряд лицьовими і замкніть в'язання в коло.
2
Розподіліть петлі порівну на 4 спіци.Вяжіте гумку на потрібну довжину коміра. Пам'ятайте, що комір вам доведеться звернути.
3
Після того, як комір пов'язаний, почніть в'язати оплечье. Основна в'язка - лицьова гладь. Для цього вам буде потрібно додавати петлі. Робіть це при переході з однієї спиці на іншу. Дов'язати лицьовими до передостанньої петлі, пров'яжіть її виворітного, зробіть накид і останню петлю пров'яжіть ліцевой.Следующую чверть почніть лицьовій, зробіть накид і другу петлю пров'яжіть виворітного. Далі в'яжіть ліцвевой, передостанню петлю - виворітного, накид, останню петлю лицьовій. Додайте таким чином петлі по всіх чотирьох лініям.Прібавляйте петлі по непарних рядах, парні в'яжіть по малюнку. Накид пров'язуйте лицьовій петлею. Зв'яжіть оплечье потрібної довжини і закрийте петлі.
Зверніть увагу
Якщо кількість петель на 4 не ділиться, то можна не округляти, а «зайві» петлі розподілити на передній і задній клини симетрично.
Корисна порада
Щоб не помилитися у кількості рядів, позначте початок кола колечком або вузликом іншого цвета.Манішку можна обв'язати гачком простими стовпчиками або зробити по периметру мереживо.