Як змінити розмір шрифту. Як змінити шрифт на моніторі.

Існує безліч випадків, коли буває потрібно поміняти розмір шрифта. Ця необхідність може торкнутися тексту написів робочого столу і елементів комунікації системи, оформлення документів в текстових редакторах, написів на зображеннях або на власній інтернет-сторінці.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно поміняти розмір шрифта для робочого столу або для інших текстових повідомлень в системі Windows, то клацніть по екрану монітора правою кнопкою мишки і виберіть у меню пункт «Властивості» , розкрийте вікно «Оформлення» і задайте розмір шрифта. Для того щоб поміняти шрифт в текстах підказки, заголовках і вікнах повідомлень, Перейдемо в меню «Додатково» і встановіть для кожного пункту бажаний розмір шрифтів.
2
При роботі з текстовими редакторами, пакетом MicroSoft Offiсe і пр., розмір шрифта можна поміняти на панелі тексту, де він задається чисельним параметром. Тут же можна змінити і його тип, а також задати товщину і нахил. У простому текстовому редакторі, типу вбудованого в систему Блокнота, параметри шрифта можна задати, натиснувши пункт «Формат» і вибравши у вікні «Шрифт».
3
Панель тексту відкриється і в графічному редакторі, коли ви виберіть інструмент «Текст», якщо панель не з'явилася, то перевірте, чи підключена вона в меню «Вид», розташованому на головній панелі. На панелі ви можете вибрати відповідний шрифт і його розмір .
4
Якщо вам необхідно змінити розмір шрифта в тексті формату HTML, то для цього можна скористатися парними тегами від <Н1> до <Н6> з фіксованими розмір ами шрифтів, написавши в рядку <Н1> Hallo, word! , Або задавши розмір шрифта в тезі font. Для цього його бажаний розмір слід вказати як значення параметра size: font color="# 000000" size="4". Тут параметр color задає колір виведеного на екран тексту, а параметр size - його розмір .