Як вирішити кросворд.

Розгадування кросвордів - найулюбленіша гра зі словами безлічі людей усього світу. Кросворди превосходно тренують пам'ять, допомагають отримати нові знання, покращують логічне мислення. Крім цього, рішення кросвордів - відмінний спосіб розслабитися і відпочити від турбот повсякденного життя. Існує декілька видів кросвордів . Вирішуються вони, природно, по-різному.
Інструкція
1
Класичний кросворд являє собою сітку з пересіченими по горизонталі і по вертикалі загаданими словами. У кожній першій клітинці слова вписується цифра (номер питання). Розгадані слова вписуються в сітку кросворду зверху вниз і зліва направо.
2
Скандинавський кросворд - це сітка, в якій вписані і загадані слова, і самі питання-загадки. Принцип рішення скандинавського кросворда (сканвордів) досить простий. Слово-відповідь слід вписувати в сітку кросворду за напрямом стрілочки, що виходить від визначення загаданого поняття. Тут загальних букв в пересічних словах набагато більше, ніж в класичному кросворді. В повністю вирішену сканворди не повинно залишитися жодної порожньої клітки.
3
Сьогодні особливою популярністю у людей користуються японські кросворди, спрямовані на розгадування будь-якого зображення, а не слів. Вони можуть бути кольоровими або чорно-білими. Сітка кросворду спочатку порожня. Зверху і, в основному, зліва від неї, навпроти кожної клітинки (в кольоровому японському кросворді) написані різнокольорові цифри, що позначають скільки клітинок того чи іншого кольору знаходяться у відповідному рядку або колонці. У чорно-білій головоломці кожну групу клітинок в рядку або стовпчику відокремлює, як мінімум 1 порожня клітка.
4
Сітка ключворда зовні нагадує сітку класичного кросворду. Але тут кожна клітинка містить цифру, відповідну тій чи іншій букві. Однакові числа - це однакові літери, різні цифри - це різні літери. Таким чином, при вирішенні одного слова, стає відомо буквене значення деяких засекречених чисел. Його слід вписати в усі клітинки ключворда. Частенько в якості підказки відкрито одне з слів кросворда.
5
Ще одна цікава головоломка - кросворд-човник. Це клітинне поле з перенесеними за його межі вказівними стрілочками. Слова в такому кросворді нічим не відгороджуються друг від друга. Загадані слова вписуються в сітку послідовно по напрямку стрілок, як би змійкою. У кожному визначенні слова вказано кількість його букв.
6
Естонський кросворд являє собою сітку, в якій загадані слова відгороджені один від одного ущільненої стінкою клітини. Слова вписуються по горизонталі і вертикалі, перетинаючись в деяких клітинах сітки.
7
Чайнворд - це кросворд, сітка якого може бути і круглої, і квадратної, і трикутної форми. Загадані слова в чайнворді слідують один за одним. Кожна остання буква одного слова - це перша буква другого.
8
Поле угорського кросворду вже заповнене літерами. Загадані слова слід відшукати в межах кордонів такий кросвордних сітки. Слова можуть згинатися по горизонталі і вертикалі. Вони стикаються один з одним, але не мають спільних букв. У багатьох угорських кросвордах в буквене поле вставлені ілюстрації-загадки, відповіді на які також заховані в сітці кросворду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JWZ15AUfHJA