Як пов'язати комбінезон. пов'язати дитячий комбінезон.

Веселий і затишний комбінезон - що може бути краще в прохолодну погоду? У ньому дитина і виглядає ошатно, і рухатися може вільно.
Вам знадобиться
  • - 300 г напіввовняної пряжі середньої товщини
  • - спиці №2
  • - тасьма відповідного кольору для оформлення кишені
  • - гумка
Інструкція
1
Почніть в'язати зі штанів. Права і ліва частини в'яжуться однаково. Праву половину почніть в'язати зі штанини. Наберіть потрібну кількість петель і пров'яжіть 4 см гумкою 1х1. Відзначте середину ниткою іншого цвета.Затем додайте петлі, зробивши накиди через кожні 5 петель. Лицьовій ряд в'яжіть за схемою 1 лицьова, 1 виворітна. Виворітні ряди в'яжіть виворітними петлями. В'яжіть таким чином до лінії колена.Начінайте додавати петлі. З боку задньої половинки додавайте по 1 петлі через кожні 1,5 см, а з боку переду - по одній петлі через 2,5 см. Петлі додавайте, роблячи зворотні накиди за особовим ряду і пров'язуючи їх виворітного петлею по виворітного ряду. Таким чином в'яжіть до лінії бедер.Убавляйте петлі. З боку задньої половинки зменшуйте по1 петлі через кожні 1,5 см, а з боку передньої - по 1 через кожні 3 см. Таким чином в'яжіть до лінії талії.
2
Порахуйте, скільки петель у вас припадає на перед і спинку. Петлі переду зніміть на додаткову спицю. На задній половинці виконайте підйом. Для цього від центральної лінії по кожному непарному ряду не довязивайте 5 петель. Зробіть так 5 разів. Після цього пров'яжіть кілька рядів панчішної в'язкою. Зробіть підгин, провязав лицьові петлі по виворітного стороні роботи. Знову зв'яжіть панчішної в'язкою стільки рядів, скільки ви в'язали на підгин. Закрийте петлі. Зв'яжіть другу частину комбінезон а. Зшийте обидві часті.На передньої частини комбінезон а зв'яжіть кілька рядів гумкою 1х1. В'яжіть грудку тієї ж в'язкою, що і штани. По краях пров'язуйте 8 петель хусткової в'язкою. Починайте збавляти петлі з боків. Пров'язуйте по 2 петлі разом на початку і кінці кожного ряду через 1 см. Дов'язати до необхідної довжини, закрийте петлі.По лінії талії задньої половини підшийте підгин і всуньте гумку.
3
Для бретелі наберіть 12 петель і зв'яжіть хусткової в'язкою 12 петель і зв'яжіть хусткової в'язкою стрічку необхідної довжини. Пришийте бретелі.Карман в'яжіть зверху, набравши на спиці кількість петель трохи менше, ніж на грудці. Пров'яжіть 3-4см гумкою 1х1, потім - основний в'язкою сантиметрів 6-8. Далі починайте збавляти петлі. Зменшуйте спочатку черга ряд по 1 петлі з кожного боку, потім - двічі по 2 петлі.Прішейте кишеню. Обшийте його тасьмою, зробіть з неї ж вушка. Очі можна вишити.
Зверніть увагу
Резинка вставляється тільки в задню половинку. Пришити її до бічних швам.Еслі ви в'яжете впевнено - краще обидві половинки комбінезона в'язати одночасно від двох клубків. Тоді ви точно не помилитеся в збільшенням і зменшенням петель.
Корисна порада
Можна використовувати штопання в 6 складань - тоді знадобляться спиці №2,5.Тесьму можна пов'язати крючком.Можно зробити такий комбінезон і на ґудзиках - тоді подбайте про те, щоб на бретельках були петлі.Карман - обов'язкова деталь. Грудку можна просто прикрасити вишивкою.
Коли наближаються холоди, турботливі господарі думають не тільки про утеплення житла і придбанні нової зимового одягу, а й про те, як забезпечити в ці суворі зимові дні комфорт свого чотириногого друга. В'язаний комбінезон для собаки стане для неї відмінним подарунком і гарантією того, що з прогулянки вона не повернеться застуджений.
Вам знадобиться
  • - 100 г мохерової пряжі;
  • - спиці №2;
  • - шнурок;
  • - кнопки-застібки.
Інструкція
1
Зніміть кілька мірок. Перша - довжина майбутнього комбінезона. Щоб її зняти, надіньте на собаку нашийник і виміряйте довжину від нашийника до хвоста. Друга - окружність шиї. Третя мірка - це об'єм грудей, виміряйте її за ліктями. Довжину рукавів для задніх і передніх лам виміряйте вже після того, як зв'яжете основну частину.
2
Зв'яжіть гумкою зразок з 40 петель і підрахуйте, скільки петель укладається 10 см в'язання. Наприклад, якщо у вас вийшло 42 петлі, то на обсяг шиї 20 см наберіть 84 повітряних петлі. Щоб комбінезон сидів на собаці краще, наберіть на кілька петель менше, адже готовий виріб з часом розтягнеться.
3
Пров'яжіть необхідну довжину горла. Потім починайте додавати петлі в два прийоми. Додавайте їх попарно, щоб не порушити малюнок в'язання. Не робіть комірець надто довгим, 3-4 см цілком достатньо.
4
Зробіть перший ряд додавання так, щоб вийшли отвори для шнурка. Для цього робіть накид під нитку, пров'язуйте петлю, потім робіть накид над ниткою. Повторюйте цей прийом через кожні 5-6 петель. Непарні ряди пров'язуйте гумкою по малюнку.
5
Зробіть другий ряд додатків: зробіть накид, витягніть нитку з-під нитки нижнього ряду. Щоб підрахувати, скільки треба додати петель, обчисліть різницю між обсягом шиї і об'ємом грудей і переведіть її в петлі.
6
вивяжіте два клина, які служитимуть отворами для передніх лап. Щоб виміряти довжину розрізів, поділіть довжину спини на три - це і буде шукана величина. Зв'яжіть наступну третину полотна. Остання третина представлятиме собою «пелюстки», які прикриватимуть круп собаки і стегна.
7
Зв'яжіть рукава. Не робіть їх занадто довгими - просунути собачі лапки в довгі рукава буде дуже важко. Зазвичай в'яжуться тільки рукава для передніх лам, але ви можете пов'язати і для задніх, тільки зробіть їх трохи довше. Пришийте деталі до основної частини комбінезона.
8
Всуньте в отвори на горловині шнурок. Пришийте кнопки, щоб можна було застібати комбінезон на спині.
Корисна порада
Ця інструкція розрахована на собак дрібних порід, наприклад, чихуа-хуа. Але ви можете за тією ж схемою зв'язати і костюм для великої собакі.Во час в'язання весь час прикладайте комбінезон до собаки, щоб перевірити, як він сидить.