Як встановити міжкімнатні двері.

Технологія установки міжкімнатних дверей передбачає кілька етапів, від послідовності і повноти виконання яких залежить термін їх експлуатації.

Як зробити замір, щоб встановити міжкімнатні двері Ширина дверного отвору змиритися по підлозі. Це необхідно, щоб дотримати строгу горизонтальність. Завмер висоти проводиться аналогічним способом, але по боковому укосу. При виробництві заміру необхідно враховувати стан підлоги. Якщо покриття відсутній, його передбачувану висоту після монтажу обов'язково слід врахувати при розрахунках. Як при будь-якому вимірі, тут можливі похибки, які визначаються розрахунковим шляхом. Тому для виміру дверного отвору краще звернутися до фахівців. Від точності обчислень залежить розмір готової двері і його відповідність прорізу.

Як правильно зібрати короб, щоб встановити міжкімнатні двері

Щоб самостійно встановити міжкімнатні двері, необхідно проміряти рівень кривизни статі. Для цього будівельний рівень необхідно докласти таким чином, щоб він захопив обидві сторони дверного отвору. Відстані на двох сторонах може відрізнятися, але розбіжність не повинно перевищувати 3-5 мм. Такої ж висоти повинні бути і стійки дверного короба.Сборку короба слід виробляти на рівній горизонтальній поверхні. Для цього потрібно під кутом у сорок п'ять градусів поєднати дві стійки і поперечну планку, щоб вийшла буква «П». Місця стикування кріпляться саморезамі.Готовую дверну коробку потрібно закріпити в дверний проріз. Стійка, на якій знаходяться петлі, повинна бути встановлена чітко по вертикалі, під рівень. Сторону, обладнану замком, слід виставляти, орієнтуючись на притвор дверного полотна.

Як запінити дверний блок

Монтажна піна виступає теплоізоляційним матеріалом, який перешкоджає деформації дверного блоку під впливом вологості і перепаду температур, характерних для житлових приміщень при відсутності отопленія.Правільно встановити міжкімнатні двері - переконатися, що встановлена дверна коробка повністю відповідає дверного отвору, відкривається і закривається без праці. Дверне полотно слід заклеїти малярським скотчем, щоб не пошкодити. Перш, ніж нанести піну (її тонкий шар наноситься по периметру дверного отвору), поверхню потрібно змочити водою, що забезпечить міцну сцепку. Однією упаковки монтажної піни, як правило, досить на одну стандартну двері. Оптимальний час висихання матеріалу - дванадцять-п'ятнадцять годин. Після того, як піна підсохне, її залишки потрібно акуратно зрізати будівельним ножем. Заключний етап - установка наличників, які вирізаються під кутом сорок п'ять градусів за потрібним розміром і наклеюються з боків на спеціальний клей або герметик.