Як з'єднати фотографії в фотошопі.

Досить часто при виконанні робіт над різним оформленням або колажами, виникає необхідність в з'єднанні декількох фотографій в одну. Справитися з цим завданням можна за допомогою програми Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Як основу будемо використовувати фотографію з порожньою рамкою. У цю рамку ми повинні будемо вставити іншу фотографію. Спершу зробимо дублікат шару. У правій бічній панелі активуємо вкладку "Layers", і перетягуємо шар.
2
Тепер у нас вже два шари. Далі перетягнемо приготовлену фотографію на фотографію з рамкою. Використовуючи інструмент із зображенням стрілочки, натискаємо на фотографію, яку збираємося перетягнути. І не відпускаючи клавішу миші, перетягуємо її.
3
У вкладці "Layers" тепер 3 шари, верхнім з яких є щойно перенесена нами фотографія. Нам же треба, щоб він був на другому рівні. Тому перетягнемо його на один рівень вниз.
4
Далі, помістимо фотографію в рамку, скориставшись інструментом "Ласо", і виділивши область, в яку плануємо перенести фотографію. Після виділення білої області, натискаємо на кнопку "Delete". Виділена область видаляється, і на її місці ми бачимо фотографію, що знаходиться на другому шарі.
5
Після видалення виділеної області, знімемо виділення. Для цього просто кликнемо в центрі даної області. Тепер будемо підганяти нижню фотографію під дану площу. Активуємо шар з даною фотографією, натискаємо "Ctrl + T" і починаємо трансформувати фотографію.
6
Щоб при трансформуванні фотографії , не втратити її пропорції, робимо наступне: натиснувши на клавішу "Shift", тягнемо за куточок трансформації. Якщо, не заходячи в область, піднести покажчик миші до кута, то з'являться стрілочки повороту. Підігнавши фотографію під вікно рамки, натискаємо "Enter". З'єднання фотографій завершено.