Як намалювати павука олівцем. малюємо людини павука олівцем.

Швидше за все, немає на світі такої людини, яка жодного разу в житті не бачив би павука . В даний час, павуки - одна з найпоширеніших груп тваринного світу. Це не дивно, адже павуки здатні виживати в таких нестерпних умовах, в яких інші тварини просто загинули б. Багато людей бояться павуків. Навіть намальоване на папері комаха може сильно налякати їх. Такій людині варто спробувати побороти свій страх, самому намалювавши павука олівцем.
Вам знадобиться
  • Чистий аркуш паперу, олівець і гумку.
Інструкція
1
Почати малювання павука слід з зображення його черевця. На малюнку черево павука нагадуватиме окружність. Розташувати її бажано в нижньому правому куті аркуша паперу.
2
Далі олівцем потрібно намалювати павуку спинку (окружність менше черевця приблизно разу в два).
3
Тепер, коли у павучка вже є черевце і спинка, необхідно намалювати йому голову. Голова павука - це невелика окружність, в два рази менша за розміром окружності спинки.
4
На спинці олівцевого павука потрібно намалювати 8 маленьких кіл. 4 - з правого боку і стільки ж - з лівої. Це будуть підстави для лапок тварини.
5
Тепер від кожної з восьми маленьких кіл потрібно намалювати стирчать в сторони 8 довгих вузьких овалів. Таким чином, зображуються ближні до тулуба тваринного частини лапок.
6
Тепер слід до перших частинам лапок павука домалювати другі частини. Це трохи вигнуті олівцеві смуги, що закінчуються маленькими окружностями. Тепер у павучка є всі його 8 лапок.
7
Далі на кінчиках лапок павука олівцем необхідно намалювати кігті тварини, схожі на довгі гострі трикутники. Усі зайві олівцеві лінії слід акуратно стерти ластиком.
8
Настав час додати павуку його отруйні ікла (пара маленьких вигнутих ліній на голові павука ).
9
На черевці намальованого павука можна зобразити узор з пари кіл. Кілька маленьких стирчать з черевця тваринного волосків також будуть не зайвими.
10
Намальований олівцем на папері павук готовий. Зовсім він і не страшний.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-7_KMdOMYZk
Основною особливістю, що відрізняє людини- Павука від інших супер-героїв і звичайних людей, є його яскравий костюм. Крім того, в малюнку необхідно відобразити характерні пози цього персонажа.
Інструкція
1
Почніть малюнок із зображення чоловічого тіла. Майте на увазі, що Людина-Павук приймає нехарактерні для звичайних людей пози. Він може, наприклад, сидіти навпочіпки, широко розвівши коліна і впираючись пальцями однієї руки в поверхню підлоги. Обов'язково прорисуйте то, як Людина-Павук складає пальці, коли випускає павутину. Він повертає руку внутрішньою стороною вгору, відводить великий палець у бік, згинає середній і безіменний пальці. Дотримуйтесь пропорції тіла людини, але пам'ятайте, що Пітер Паркер не був особливо великим чоловіком, в процесі перебування в ролі людини- Павука він наростив м'язи.
2
Приступайте до промальовуванні костюма людини- Павука. Виділіть трапецевидную область від середини торса до пахв. Рукав необхідно розділити поздовжньої рисою кістки. Проведіть лінії посередині ікри. Область пахв, торса і верхньої частини ніг буде пофарбована темно-синім, інше - червоним. Зверніть увагу, що тканина костюма повністю приховує руки і ноги персонажа, у людини- Павука немає взуття.
3
Виділіть область очей на масці. Прорізів на тканини не мається, сірувата зона має обриси крил метелика. На переніссі лінії утворюють кут приблизно 60 градусів, верхній відрізок довший нижнього і злегка загинається всередину. З'єднує кінці променів скругленная лінія. Контури «очниць» виділіть жирним.
4
Зобразіть павутину на костюмі людини- Павука. Вона покриває тільки ті області, які згодом будуть пофарбовані в червоний колір. Починається малюнок на переніссі, з однієї точки виходять 8 променів. Далі павутина розходиться по всій поверхні увеличивающимися трапеціями і прямокутниками. На пальцях павутина виглядає як паралельні горизонтальні лінії.
5
Приступайте до фарбування малюнка. Для області очей використовуйте металевий сірий відтінок. Ту частину костюма, яка прикрашена павутинням, розфарбуйте червоний, решта темно-синім. Павутину зробіть трохи опуклою, змішайте чорний колір з сріблястим.