Як встановити скайп на комп'ютер.

Встановивши на комп'ютер програму скайп (Skype), ви зможете здійснювати безкоштовні дзвінки з одного комп'ютер а на іншій. Також вам стануть доступні недорогі дзвінки на мобільні та стаціонарні телефони (внутрішньоміські, міжміські та міжнародні), відеодзвінки, чат.
Вам знадобиться
  • Навушники з мікрофоном
Інструкція
1
Для установки Skype, необхідно завантажити інсталяційний файл з офіційного сайту www.skype.com. Перейшовши по посиланню «Завантажити останню версію Skype», відкриється сторінка завантаження. Іноді браузер може заблокувати установку файлів, повідомивши про це в спливаючій рядку. Вам слід натиснути на даному повідомленні «Дозволити завантаження».
2
У діалоговому вікні натискаємо «Запустити».
3
У наступному вікні вибираємо мову установки, і приймаємо ліцензійну угоду, після чого натискаємо на кнопку «Встановити».
4
Далі відкриється вікно з пропозицією установки панелі інструментів Google. Якщо хочете її встановити, то залишаєте галочку у відповідному розділі. Відповідно, якщо не хочете - знімаєте. Визначившись з цим пунктом, натискаємо кнопку «Далі».
5
Починається процес установки, який буде докладно відображатися в новому вікні. Паралельно з процесом установки, вам також буде показана презентація можливостей програми. Просто дочекайтеся завершення установки.
6
Запустивши встановлену програму, відкриється вікно, в якому слід ввести логін і пароль. Якщо ви ще не реєструвалися в Skype, необхідно зробити це, натиснувши на відповідне посилання.
7
Після натискання на дану посилання, відкриється реєстраційне вікно, в якому слід ввести ваші дані, після чого натиснути на кнопку «Вперед».
8
Тепер залишилося ввести логін та пароль, вказаний вами при реєстрації, і натиснути «Вхід».
9
Після авторизації, ви побачите вікно вітання. Якщо не хочете, щоб воно завантажувалося щоразу, при запуску Skype, просто зніміть галочку навпроти напису «Показувати це вікно».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vbRQsKYN6-8