Як поміняти іконку сайту.

Зовнішність сайта і його сприйняття відвідувачами залежать від багатьох складових: дизайн сторінки, вміст, спецефекти. Маленька картинка у вікні браузера - іконка - теж важлива. Як поміняти іконку сайта і додати привабливість та індивідуальність вашому сайту?
Інструкція
1
Спочатку підготуйте нову іконку для вашого сайта . Зробіть це за допомогою спеціальних сайтів. Завантажте на сайт-конструктор іконок потрібне вам зображення. Натисніть кнопку створення іконки, і вона - перед вами, в потрібному форматі ico, стандартних розмірів. Створіть додатково іконки більшого розміру - вони будуть добре виглядати в якості ярликів на робочому столі. Іконка відображається, крім вікна браузера, в Избранном або в Закладка, в результатах видачі пошуковими системами. За замовчуванням відображається стандартна іконка. Це або іконка браузера, або іконка компанії-хостингу, на майданчику якого встановлений сайт.
2
Зазвичай іконка зберігається в головній директорії, це www або public_html. Щоб поміняти стару іконку необхідно завантажити в одну із зазначених папок нову іконку. Зробіть це за допомогою FTP клієнта або за допомогою файлового менеджера вашого хостинг-провайдера. Якщо система видасть запит про необхідність заміни старого файлу на новий - підтвердіть заміну.
3
Щоб зміни вступили в силу, очистіть кеш браузера. Але навіть після цього знадобиться час, щоб оновлення вступили в силу. Так, в результатах видачі пошукових систем нова іконка буде відображатися як мінімум через тиждень.
4
Якщо у вашого сайта самопісний движок, вам буде потрібно самостійно прописати шлях до іконки між тегами head та/head. Виглядає він так: link type="image/x-icon" rel="icon" href="http://імя_вашего_ сайта /favicon.ico" link type="image/x-icon" rel="shortcut icon" href="http://імя_вашего_ сайта /favicon.ico" Нова іконка - як нова ступінь в розвитку вашого сайта . Вона буде тим відмітним знаком, за яким відвідувачі дізнаватимуться ваш сайт ще до відкриття будь-якої його сторінки.