Як намалювати снігурку олівцем.

Найулюбленіший, найвеселіший, саме довгоочікуване свято більшості дорослих і дітей - це, звичайно ж, Новий рік. А Дід Мороз зі Снігуронькою - найбажаніші на новорічному торжестві гості. Снігуронька - це добра і життєрадісна внучка Діда Мороза, яка допомагає йому розбирати дитячі листи, придумувати для малюків цікаві подарунки, запрягати і розпрягати казкових оленів. Батьки можуть намалювати Снігуроньку для своїх діточок самі. Це зовсім не складно.
Інструкція
1
Спершу у верхній частині аркуша паперу слід намалювати невелику окружність (голову майбутньої Снігуроньки). Вертикальною лінією її потрібно розділити навпіл. Трохи відступивши від окружності, потрібно зобразити олівцем фігуру, що нагадує наперсток.
2
Тепер до тулуба Снігуроньки слід додати руки. Хоча поки вони більше схоже на товсті загнуті всередину смуги. На голові олівцем слід намітити очі майбутньої Снігуроньки (2 невеликих горизонтально лежачих овалу) і коротку смугу, на якій надалі перебуватимуть губи.
3
Також двома овальними лініями слід намітити передню частину шапочки дівчини.
4
Далі слід домалювати шубку Снігуроньки: широку смугу спереду, нижню хутряну частину і комір. Далі слід намалювати Снігуроньці очі, ніс, губи і чубчик.
5
Тепер необхідно закінчити зображення теплою шапочки дівчини.
6
Кисті рук дівчини малювати не потрібно. На малюнку їх закриватиме тепла широка муфта.
7
По всій довжині шубки внучки Діда Мороза слід намалювати косу, кінець якої може прикрасити невеликої бантик.
8
Тепер Снігуронька майже намальована. Залишається лише додати до її образу деякі деталі. Оченята стануть виразнішими, якщо домалювати до них пишні вії. Коса дівчини виглядатиме реалістичніше, якщо акуратно промальовувати її плетіння. В місцях згинів рукавів шубки красуні зиґзаґоподібними олівцевими лініями можна показати складочки.
9
Завершальний етап малювання Снігуроньки - це розфарбовування її олівцевого зображення фломастерами, кольоровими олівцями або фарбами.