Як намалювати ангела олівцем. Ангел рисунок олівцем.

Ангелочки - світлі зберігачі людських доль. Ці ніжні створіння живуть на небесах. Ангел уособлює простоту і доброту душі, невинність і великодушність, щирість і відданість. Часто турботливі батьки підвішують фігурки янголят над ліжечками своїх малюків. Дорослі вірять, що такі янголята допоможуть захистити дітей від злих сил і нещастя. Замість фігурки ангела можна помістити в дитячій кімнаті рисунок крилатого зберігача.
Інструкція
1
Почати малювання ангела слід з зображення на аркуші паперу окружності і витягнутого овалу. Окружність повинна розташовуватися вгорі аркуша, а овал на невеликій відстані нижче її.
2
Тепер окружність і краю овалу слід з'єднати двома прямими лініями. Голова і політиці янголятка вже готові.
3
Далі приблизно посередині сукні ангела потрібно намалювати кишеньку у вигляді горизонтально перевернутого місяця.
4
Настав час намалювати ангелика ручки. Велику їх частину приховують пишні округлі рукави сукні. Видні залишаються лише кисті рук.
5
Далі ангелу слід намалювати олівцем великі круглі оченята, маленький акуратненький носик, трикутний ротик і стирчать по обидві сторони голови вушка.
6
Тепер на голові небесного зберігача потрібно намалювати смішні кучерики у вигляді маленьких кіл.
7
Над головами всіх святих, у тому числі і ангелів, світиться німб. На малюнку він схожий на роздвоєний приплющений овал.
8
Небесний ангел вже майже готовий. Залишається лише додати до його зображення деякі деталі. Природно, ангелу потрібні крильця, щоб пурхати над землею. На малюнку вони стирчать з-за його спини в різні боки. На політиці ангела можна намалювати вертикальні складочки. Можна додати до нього округлий виріз горловіни.А глазки зберігача стануть виразнішими, якщо домалювати в них маленькі круглі відблиски і стрілочки. Тепер ангелочку не вистачає лише бровок. Їх можна намалювати у вигляді коротеньких рисочок над очима.
9
Небесне створення, намальоване олівцем, готово. Тепер його можна прикріпити на стіну в дитячій кімнаті. Світлий ангел захищатиме малюка від усіляких неприємностей, які можуть з ним трапитися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VhJccrcsK4s
Зверніть увагу
Намалювати ангела за допомогою олівця можна виробляти з готового малюнка.