Як прибрати розтяжки після пологів.

Розтяжки шкіри - одна з головних проблем жінок. Позбутися від них назавжди практично неможливо, але існує кілька способів, при яких можливе їх зменшити. Крему і косметичні засоби не дають належного ефекту, тому часто приходиться обходитися своїми силами. Найкраще запобігти, ніж лікувати.
Вам знадобиться
  • оливкова олія, крему проти розтяжок.
Інструкція
1
Під час вагітності, щоб попередити появу розтяжок, носите підтримує білизну і ретельно стежте за своєю вагою. Якщо ви набираєте вагу, то нехай цей процес відбувається поступово.
2
Оптимальний час, щоб почати лікувати затяжки, це 306 місяців після пологів . Дуже ефективна така процедура, як водоростеве обгортання. Вона не тільки зволожує шкіру, але і робить її пружною.
3
Позбутися розтяжок після пологів можна за допомогою хірургічного втручання. Але процес загоєння триває досить довго і супроводжується больовими відчуттями.
4
Вкрай ефективний такий спосіб, як пілінг. При даній процедурі використовується гликолевая кислота. Якщо розтяжки старі і загрубілі, то підійде пілінг фенолової кислотою. Гліколевий пілінг також підійде для грудей. Вартість процедури становить 1500 рублів.
Корисна порада
Щоб запобігти розтяжки, під час вагітності втирайте оливкова олія в шкіру. Воно зміцнить і подарує пружність вашій шкірі.