Як зв'язати гачком мочалку. Зв'язати мочалку гачком.

Ваших близьких напевно порадують різнокольорові мочалки. Їх можна робити з чого завгодно, самої різної форми і будь-якого кольору. А мочалка, пов'язана з яскравого капронового шпагату в формі іграшки, принесе вашій дитині чимало задоволення під час купання.
Вам знадобиться
  • Моток капронового шпагату
  • Гачок №2
Інструкція
1
Зв'яжіть ланцюжок з 8 повітряних петель. Замкніть її в кільце. Зробіть 3 повітряних петлі початку і пров'яжіть в кільце 15-20 стовпчиків з накідом.2 ряд почніть з повітряної петлі, в'яжіть його стовпчиками без накиду, додавши по колу 5 столбіков.Остальние ряди в'яжіть стовпчиками без накиду, точно так же додаючи по 5 стовпчиків в кожному ряду. Зв'яжіть таким чином 12-15 кругов.В принципі мочалка готова, але можна дов'язати її бахромою.
2
На початку ряду накиньте нитку на великий палець лівої руки. Введіть гачок в петлю попереднього ряду так, щоб нитка на великому пальці опинилася під гачком . Витягніть довгу нитку і пров'яжіть стовпчик без накиду. Пров'яжіть таким чином коло. Останній коло пров'яжіть стовпчиками без накиду в стовпчики попереднього ряду. Закріпіть і обірвіть нитку.
3
Зв'яжіть ручку. Зв'яжіть шість стовпчиків на петлях ряду, що знаходиться перед бахромою. Переверніть роботу і зв'яжіть ряд стовпчиками без накиду. В'яжіть так до потрібної довжини ручки. Останній ряд пров'яжіть, з'єднуючи разом стовпчики ручки і стовпчики останнього ряду перед бахромою з іншого боку.
Зверніть увагу
Якщо ви в'яжете не з шпагату, а з ниток - перед початком роботи намочіть нитки і перевірте, наскільки вони вийдуть жорсткими.
Корисна порада
Капроновий шпагат можна купити на ринку або в господарському магазінеДля в'язання мочалки можна використовувати будь-які малюнки, але найкраще - найбільш прості. Мочалка може бути і разноцветной.Бахрому зручно в'язати, підклавши лінійку - тоді петлі вийдуть ровнимі.Ручку можна зв'язати і іншим спосоом - у вигляді петлі. Тоді закріплювати вільний край потрібно по тому ж ряду стовпчиків основної частини мочалки, з якого ви починали її в'язати.