Як зробити прикраса на торт.

Напевно, кожен пам'ятає класичне прикраса торта, а саме ці чарівні і чарівні різнокольорові трояндочки. Виявляється вони, здавалося б, такі складні форми, досить прості у виконанні, а саме всього за три кроки можна створити прекрасний "солодкий квітник" на торті.
Вам знадобиться
 • Рожева марципанова маса, цукрова пудра, качалка, кришки з виїмками різного діаметру або формочки для печива.
Інструкція
1
Марципанову масу для виготовлення трояндочок для торта можна придбати в продуктових магазинах, де вона продається в спеціальних пакетиках. Слід акуратно витягти цю масу і рівномірно розкачати її качалкою, попередньо злегка посипавши качалку цукровою пудрою для того, щоб марципанова маса не прилипла до неї. Далі, виходячи з того, торт якого розміру потрібно прикрасити, або відповідно до наявної задумкою потрібно вибрати відповідний діаметр кришки з виїмкою або спеціальної формочки. Злегка натискаючи на розкатану марципанову масу, слід позначити по всій заготівлі кілька кружалець, наприклад, дев'ять штук прекрасно підійде для виготовлення великої квітки.
2
Потім слід акуратно брати кружечки і загортати їх, слідуючи від центру квітки до його країв. Перший пелюстка загортається в трубочку, а решта природним чином, так як марципанова маса липка сама по собі, прикріплюються до попереднього, рухаючись в круговому напрямку. При цьому слід посипати пальці цукровою пудрою, щоб пелюстки не прилипали до них.
3
Далі необхідно надати деяким пелюсткам різноманітний вигин, особливо ближнім до краю. Цього можна домогтися, повільно відгинаючи пелюстка за пелюсткою вниз, починаючи з самих крайніх. При необхідності можна створити оригінальну композицію з подібних кольорів.
Корисна порада
Для того, щоб марципанова маса не прилипала до пальців, обов'язково посипайте їх цукровою пудрой.Прі необхідності можна скористатися запропонованими у продуктових магазинах харчовими барвниками для надання квітам барвистого розмаїття.
Кондитерська мастика є дуже хорошим матеріалом для ліплення. Ліпити можна різноманітні фігурки тварин, казкових персонажів, квіти, замки, вази, та інші прикраси. Мастика може бути використана і в якості покриття всього торта. При виготовленні деталей декору для торта можна задіяти і дітей, т.к. структура мастики нагадує пластилін. Мастика добре з'єднується з харчовими барвниками. Час висихання маси залежить від набору продуктів входять в рецепт.
Вам знадобиться
  • дошка для розкачування,
  • качалка,
  • ніж для піци (круглий),
  • ножиці,
  • лінійка,
  • рулон пакувального поліетилену,
  • 400 грам цукрової пудри,
  • 35 мілілітрів води,
  • 3 грами желатину,
  • 1,5 чайні ложки глюкози в порошку,
  • 0,5 столової ложки рослинної м'якого маргарину,
  • сік лимона.
Інструкція
1
Потрібна кількість желатину заливаємо холодною чистою водою і залишаємо на 30 - 40 хвилин, щоб він весь набух. Води потрібно використовувати стільки, щоб була покрита вся поверхня желатину.
2
Підготовлений желатин ставимо на водяну баню, коли він весь розчиниться, його потрібно зняти з плити.
3
Тепер в готову масу додаємо маргарин і глюкозу.
4
Як желатин стане трохи теплим, додаємо по не багато цукрову пудру і добре розмішуємо.
5
Посипаємо робочу поверхню цукровою пудрою і кладемо на неї суміш.
6
Виробляємо заміс, так само як і звичайне тісто. Місити треба доти, поки маса не стане еластичною, однорідною, але і не бути надмірно м'яким.
7
Тепер мастику можна підфарбувати в різні кольори харчовими барвниками.
8
Після того як все вийшло, можете починати творити з неї все, що тільки побажає ваша фантазія. Вдалих вам ідей!
Зверніть увагу
Желатин не можна доводити до кипіння, інакше він втратить всі свої функції.
Корисна порада
Якщо маса липне до рук, додайте ще трохи пудри, якщо кришиться - сік лимона.