Як робити макіяж очей.

Правильно підібраним макіяжем можна підкреслити або скорегувати природний розріз очей. Тіні для повік, туш, підводка перетворять колір і форму очей, зроблять ваш погляд «оксамитовим» і загадковим. Очі вимагають турботи і уваги. Вони найвиразніша частина обличчя. Приділіть собі час, навчитеся робити гарний макіяж очей.
Вам знадобиться
  • Аплікатори для тіней, набір тіней, коректор, туш, підводка для очей, дзеркало.
Інструкція
1
Підготуємо очей а до нанесення макіяжу. Використовуємо коректор. Пару крапель коректора наносимо на повіку. Подушечкою пальця рівномірно розподіляємо по всій поверхні, щоб наші тіні не скочувалися. Якщо є необхідність замаскувати темні кола під очей ами, то пару крапель коректора розподіляємо по нижньому століттю.
2
Нанесемо тіні. Першим нанесіть самий світлий тон. Починайте від лінії підстави вій до брів. Рівномірно розподіліть базовий тон по всьому століття. Нанесіть темний тон на зовнішній кут очей а і розітріть, лінія переходу відтінків повинна бути плавною. Щоб очей а виглядали яскравими і блискучими, внутрішній кут очей а підкресліть мазком тіней самого світлого відтінку.
3
Підкресліть контур очей на підведення. Лінія підводки верхньої повіки повинна проходити максимально близько до основи росту вій. Лінія повинна бути чіткою і безперервною. Підводка нижньої повіки наноситься від середини очей а до зовнішнього краю. Її краще розтушувати ватною паличкою.
4
Нанесіть туш на вії. Водите пензликом від основи вій до кінчиків, рівномірно розподіляючи фарбу. При необхідності розчешіть вії спеціальною щіточкою, щоб не було злиплих грудочок.
Зверніть увагу
Якщо у вас контактні лінзи, то обережно використовуйте сухі тіні, щоб дрібні частинки не дратували очі. Використовуйте кремоподібні тіні. Перед нанесенням макіяжу на очі перевірте, чи немає у вас алергії на обрану косметику.
Корисна порада
Для нанесення і розтушовування тіней можна користуватися подушечками пальців. Якщо у вас з'явилися тонкі зморшки під очима, то краще не використовувати перламутрові тіні.