Як пов'язати кота. пов'язати кота-морду.

Кот - один з найпопулярніших казкових героїв. То він захищає півника, то виручає з біди господаря, то робить капості ПІФу ... А може, ви хочете зробити вашого домашнього котика? Тоді підберіть відповідну шерсть.
Вам знадобиться
  • 200 г вовняної або напіввовняної пряжі середньої товщини «котячої» забарвлення
  • 50г білої або світло-сірої пряжі для мордочки і вух
  • Потроху червоною, зеленою і чорною пряжі
  • Гачок №2
  • Синтепон для набивання
  • Тканина або нитки для одягу
Інструкція
1
Кота починайте в'язати з голови. Наберіть ланцюжок з 5 повітряних петель і замкніть її в коло. Пров'яжіть 10 стовпчиків без накиду в центр кільця. Зробіть повітряну петлю початку і в'яжіть по колу простими стовпчиками 10-12 рядом, в залежності від того, який розмір кота вам потрібен. Зв'яжіть 2 однакових кола. Зшийте їх і набийте сінтепоном.Свяжіте коло поменше білого або сірого кольору. Знайдіть середину великого кола, намітьте, куди ви будете прикріплювати "щоки". Прикріпіть їх, пров'язуючи разом стовпчики великого кола по намітки і маленького кола. Залиште невеликий отвір, набийте мордочку синтепоном і закладіть отверстіеюСвяжіте еше один кружечок з ниток чорного кольору. Прив'яжіть його до морди і "щоках" і набийте сінтепоном.Свяжіте два невеликих білих кола чи овалу. Прикладіть їх до мордочці і накидали. Прив'яжіть круги до мордочки білою ниткою так само, як ви прив'язували щекі.Вирежьте із зеленого або чорного фетру кружечки і зробіть глаза.Для вух зв'яжіть 4 трикутника - 2 з пряжі основного кольору і 2 з білою або світло-сірою. Зв'яжіть їх попарно, набийте вуха синтепоном і прив'яжіть до голови, пров'язуючи стовпчик вуха разом із стовпчиком голови.
2
Тулуб теж починайте в'язати з кола з 5 повітряних петель. Перші 10 кіл в'яжіть, равноерно додаючи в кожному ряду по 10 стовпчиків, потім - без поповнення 15-20 кіл. Набейте тулуб синтепоном, закладіть розріз і пришити тулуб до голови.
3
Для передньої лапи зв'яжіть ланцюжок з 5 повітряних петель, замкніть коло і в'яжіть 10 кіл з рівномірним додатком стовпчиків по 10 в кожному, потім пров'яжіть пару кіл без додавання. Стягніть коло, провязав по 2 стовпчики разом. Точно так же пров'яжіть ще один круг, щоб залишився коло з 10-12 петель. Набейте кулак синтепоном і продовжуйте в'язати по колу на потрібну довжину, періодично підкладаючи синтепон в уже пов'язані частини. Прив'яжіть передню лапу до тулуба. Задні лапи в'яжуться точно так само, тільки для ступень вив'язуються круги діаметром побільше. Коту можна зробити і хвіст. Для цього зв'язати початкове кільце, потім провязать 4-5 кіл, додаючи по 5 стовпчиків у кожному, а далі на нужнуж довжину в'язати без додавання. В кінці хвоста набити синтепоном і пришити на потрібне місце.
Зверніть увагу
Слідкуйте, щоб круги для мордочки були по можливості рівні.
Корисна порада
Вібриси і вуса можна зробити з волосіні. Наріжте шматочки волосіні завдовжки 8-10 см, вставте їх між стовпчиками, якими в'язали мордочку, і закріпіть сттолбіком без накиду. Язичок, носик і вічка можна також зв'язати з пряжі відповідного кольору. Коту можна зшити або зв'язати одяг. Це може бути фрак, тільняшка, косоворотка зі штанами - залежно від того, якого героя ви робите. На хвіст можна пришити шматочок хутра. Можна зробити і хутряної чубчик.