Як збільшити розмір в фотошопі. Як у фотошопі увелічітьразмер піску.

Можливості графічного редактора AdobePhotoshop воістину безмежні, навіть супер професіонали вивчають їх роками. Для того щоб освоїти цей програмний продукт хоча б на рівні грамотного користувача, не треба боятися, почніть його вивчення з малого. Ви поступово досягнете того рівня, який необхідний вам для обробки фотографій і зображень, нехай тільки для домашнього користування.
Інструкція
1
Відкрийте програму, завантажте картинку. Якщо ви збираєтеся провести якісь незначні коригування, працюючи з пензлями або з гумкою, то порою вимагається просто змінити поточний масштаб зображення, збільшити його, не збільшуючи обсяг самого зображення. Для цього просто скористайтеся комбінацією клавіш «Ctrl +» або «Ctrl-» і масштаб буде оперативно змінений.
2
Якщо ви хочете збільшити об'єм зображення, його дозвіл і лінійний розмір , то виберіть на верхній панелі пункт меню «Зображення» і натисніть на клавішу «Розмір зображення». Можна зробити це відразу, скориставшись комбінацією клавіш «Alt + Ctrl + I».
3
У вікні відображені поточні параметри вашого зображення: його розмір в пікселях по ширині і висоті, лінійні розмір и друкованого відбитка, обсяг, яке воно займає. У вікні «Розмірність» будуть відображатися всі зміни розмір а зображення, пов'язані з маніпуляціями з його збільшення.
4
Задавайте параметри, які ви хочете збільшити: ширину, висоту або дозвіл. Зверніть увагу на розташовані нижче прапорці: Масштабировать стилі, Зберегти пропорції, Інтерполяція. Відзначте ті з них, якими хочете скористатися. Якщо ви поставите прапорець у полі «Зберегти пропорції», то достатньо буде міняти тільки ширину або висоту зображення, другий параметр буде перераховуватися автоматично. Прапорець «Інтерполяція» дозволяє встановити збереження пропорції між трьома параметрами - дозволом, шириною і висотою.
Зверніть увагу
Якщо дозвіл вихідної картинки низьке, то ви не доб'єтеся поліпшення її якості, просто збільшуючи цей параметр у вікні зміни розмірів зображення.