Як отримати дисконтну карту.

Сьогодні стали вже звичними дисконтні карти, вони є цивілізованим способом заощадити при купівлі товарів і послуг, які таким чином заохочуються і стимулюються. Дисконтні картки бувають стандартні, за якими ви отримуєте фіксовану знижку у відсотках від вартості товару або послуги, а також накопичувальні. За накопичувальної карті відсоток знижки збільшується, якщо за якийсь час сумарна вартість ваших покупок досягла якогось фіксованого значення. Як отримати дисконтну карту?

Інструкція
1

На жаль, ще не всі магазини та підприємства обслуговування ввели у себе дисконтну систему оплати. Тому, при відвідуванні вподобаного вам магазину, ресторану або перукарського салону, поцікавтеся, чи існує у них система знижок або дисконтних карт.

2

У багатьох магазинах таку карту можна отримати після того, як ви зробите покупку на певну суму, зазвичай , вона не дуже велика. Така сума може бути разової або накопичувальної. Уточніть це у продавця. Якщо це сума накопичувальна, то вам слід зберігати всі чеки цього магазину, а потім обміняти їх на дисконтну карту.

3

Деякі магазини, в основному продуктові, пропонують своїм покупцям придбати дисконтну карту за гроші. Як правило, вартість такої дисконтної картки не дуже маленька, але якщо ви частий покупець в цьому магазині, то її покупка економічно цілком виправдана. Така карта окупає себе вже за місяць-другий.

4

Іноді видача дисконтних карт є частиною рекламної акції, приуроченої до свята, до відкриття або чергового ювілею існування даного магазину, ресторану, спортивного центру або spa-салону. Не пропускайте подібні заходи і рекламні акції, цікавтеся у продавців-консультантів або персоналу про можливість отримання дисконтної карти в якості подарунка від фірми.

Зверніть увагу

Дисконтні картки, як правило, не діють в період розпродажів і проведення акцій.

Корисні поради

Для гарантованого отримання знижки не забувайте пред'являти свою дисконтну карту або повідомляти про її наявність до того, як остаточна сума розрахунку буде підрахована.