Як пофарбувати стелю.

Якщо правильно пофарбувати стелю, то його поверхня буде виглядати рівною і однорідною, без що проступають під шаром фарби темних плям і розлучень. Як це зробити? Інструменти і матеріали для фарбування стелі

Щоб самостійно пофарбувати стелю, необхідний якісний валик. Від матеріалу, з якого він виготовлений, багато в чому залежить кінцевий результат. Для основного забарвлення поверхні необхідний валик, у якого довгий ворс. Поролон не годиться, тому що під ним утворюються бульбашки. На заключному етапі фарбування використовується інструмент з середнім ворсом.Матеріал для фарбування стельових стін - дисперсійна емаль (водоемульсійна). Фарба повинна бути однорідною за складом, тому краще купувати весь обсяг витратного матеріалу з однієї партії.

Технологія фарбування стелі

Валик необхідно злегка вмочити в ємності з розведеною емаллю. Потім інструментом необхідно провести по будь допоміжної поверхні, наприклад, по картонному листу, щоб вся його поверхня рівномірно просочилася фарбою. Це дозволить профарбувати весь стелю, без просвітів і перепусток, які проступлять темними плямами після висихання. Валик змочується у фарбі по мірі необхідності, і кожен раз процедура повторяется.Чтоби вся площа стелі вийшла однорідною, рівномірно забарвленою, маніпуляції з валиком необхідно виробляти швидко. Періодично необхідно спускатися вниз і з боку оцінювати якість роботи: якщо видні просвіти, їх необхідно зафарбувати, поки емаль ще не висохла. Саме тому потрібна висока швидкість работи.Покраска стелі здійснюється кількома шарами. Щоб поверхня вийшла гладкою, необхідно почекати час, поки перший, потім другий шари добре висохнуть. Інакше новий зафарбували підніматиме вже покладений, що негативно позначиться на загальному результаті.