Як змінити пароль в пошті. Як змінити пароль для gmail.

Електронний поштовий ящик є не тільки засобом для отримання і відправки листів. Зламаний ящик електронної пошти може виявитися інструментом для шахрайства в руках зловмисників. Якщо ви сумніваєтеся в надійності пароля до своєї електронної пошті або підозрюєте, що пароль могли дізнатися треті особи, найкраще замінити його.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся поштовим сервісом Mail.Ru, то для того, щоб поміняти пароль для доступу до електронної пошті , увійдіть в систему, вказавши свій логін і пароль. Після цього вам потрібно зайти в розділ «Настройки», який знаходиться в правому верхньому кутку сторінки. Тут вам потрібно вибрати розділ «Пароль». Відкрийте його, і перед вами відкриється спеціальна форма для зміни паролю. Вам буде потрібно ввести поточний пароль і два рази новий. Якщо ви все зробите правильно, система повідомить вам про успішну зміну пароля. Тепер, щоб увійти в пошту вам буде потрібно ввести новий пароль.
2
Якщо ви користуєтеся послугами пошти від пошукової системи Яндекс, то після входу в систему, виберіть розділ «Налаштування» у правому верхньому кутку сторінки. У самому низу відкрився розділу налаштувань ви побачите рада регулярно міняти пароль від поштової скриньки. Клацніть підкреслені слова «Міняти пароль» і ви опинитеся в меню зміни пароля. Введіть старий пароль, потім новий і повторіть новий пароль ще раз. Пароль буде успішно змінений.
3
Якщо ви є користувачем сервісу Gmail від Google, то увійшовши в свою поштову скриньку, натисніть кнопку «Налаштування», яка традиційно знаходиться в верхньому правому куті. Перейдіть на вкладку «Акаунти і імпорт», потім виберіть найперший пункт «Змінити пароль». У формі, що вам потрібно заповнити необхідні поля і пароль буде змінений.
Пароль до Gmail - не тільки ключ поштової скриньки, це - універсальний ключ доступу до всіх сервісів компанії Google, починаючи від Google+ і закінчуючи платіжної інформацією в системі Android. Якщо у вас простий пароль до цієї поштової системі, варто задуматися про його зміну на більш складний.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що дизайнери інтерфейсів компанії Google доклали чимало сил до створення зовнішнього вигляду свого фірмового поштового клієнта, намагаючись зробити його зручним і інтуїтивно зрозумілим, в ньому часом складно ось так от з ходу зробити такі речі, як, наприклад , зміна пароля або оформлення. Для того щоб змінити пароль в Gmail, відкрийте на комп'ютері браузер і перейдіть за адресою http://gmail.com
2
Введіть актуальні логін і пароль від вашого аккаунта в Google. Зверніть увагу на те, щоб у вас на комп'ютері латинська розкладка, інакше сайт повідомить вам про помилку і в акаунт увійти не вийде.
3
У правому верхньому кутку сторінки знайдіть значок у вигляді шестерінки і клацніть по ньому. У який з'явився випадаючому меню виберіть пункт "Налаштування".
4
На сторінці налаштувань відшукайте вкладку «Акаунти і імпорт». Вона розташована у верхній частині сторінки, і буде четвертою за рахунком. Клацніть по ній, для того щоб поміняти пароль до Gmail.
5
У першому абзаці сторінки перейдіть за посиланням «Змінити пароль». У новому вікні відкриється сторінка, на якій ви поміняти ваш пароль. У першому полі введіть ваш старий пароль. У друге поле введіть ваш новий пароль, і продублюйте його в третьому полі введення. Зверніть увагу на те, що пароль повинен складатися не менше ніж з восьми латинських букв. Також в паролі допустимі цифри і символи. Для того щоб новий пароль до Gmail вступив в силу, натисніть кнопку «Змінити пароль».
Корисна порада
Якщо ви не впевнені у виборі надійного пароля, скористайтеся рекомендаціями Google з цього приводу. Посилання на довідковий матеріал буде розташована в лівій частині сторінки, і називатиметься «Детальніше про вибір надійного пароля ...» .Не використовуйте ваш пароль до Gmail на сторонніх сайтах, це знизить ризик отримання ваших даних третіми особами. Для того щоб ускладнити пароль, використовуйте чергування в ньому великих і великих літер. Зберігайте ваші паролі в надійному місці. Також ви можете підвищити рівень безпеки, підключивши послугу двохетапній аутентифікації надається компанією Google. Ця функція дозволить ще надійніше захистити аккаунт від можливих зловмисників, навіть в тому випадку якщо у них виявиться ваш пароль. Суть цього способу полягає в тому, що кожен раз, коли ви будете входити в поштовий ящик Gmail, на ваш мобільний телефон буде приходити код підтвердження, який потрібно ввести на сторінці входу.