Як зробити каналізацію в будинку. краще обкласти зливну яму.

Якщо ви побудували або придбали приватний будинок без центральної каналізації, це ще не привід, щоб відмовляти собі в самих природних зручностях. В наш час цілком можна зробити в своєму домі локальну каналізацію, яка відкачуватиметься за допомогою спеціальних служб, існуючих в будь-якому районному центрі.
Інструкція
1
Система каналізації складатиметься з двох частин - зливна яма і трубопровід для зливу використаної води. Для початку подумайте, де буде розташовуватися зливна яма. Ідеальним місцем для неї буде ділянка вільної землі недалеко від воріт, щоб вантажна машина, яка буде відкачувати каналізацію, змогла під'їжджати на відстань не менше 2-х метрів до кришки зливної ями.
2
Після того, як ви визначилися з місцем, викопайте досить глибоку яму, розмір якої залежатиме виключно від вашого бажання. Найкраще прокопати яму на таку глибину, щоб дно ями було піщаним. В такому випадку більша частина води буде вбиратися в грунт, і яму доведеться відкачувати значно рідше.
3
Стіни ями слід обкласти цеглою або, виставивши опалубку, залити бетоном. В стінах можна залишити отвори, щоб вода йшла в грунт. Паралельно цим роботам, потрібно вкопати в землю каналізаційну трубу діаметром не менше 100мм, один кінець якої буде опускатися в зливну яму, а другий приходити в дім. Нахил труби повинен бути достатнім для того, щоб вода самопливом зливалася з дому в яму.
4
Зверху зливну яму слід накрити бетонної або металевої плитою, зробивши що відкривається люк для відкачування каналізації, діаметром не менше 300-400мм.
5
В домі слід використовувати каналізаційні труби діаметром 50мм, а для з'єднання з виходить трубою більшого діаметра використовувати спеціальні перехідники.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zEhTq2ACpyM