Як вставити кисті в фотошоп.

Продуктивність улюбленого багатьма графічного редактора Photoshop можна збільшити, якщо додати до наявних інструментам додаткові. Щоб додати інструменту Brush Tool нові можливості, скористайтеся простою інструкцією.
Вам знадобиться
  • Для того щоб додати в Photoshop нові кисті, вам буде потрібно завантажити їх на одному із спеціалізованих сайтів або форумів: www.photoshopbrushes.ru, www.vsekisti.ru, www.tutbrush.com.
Інструкція
1
Після того, як ви скачали потрібні кисті на свій комп'ютер, потрібно вставити їх в панель інструментів Photoshop. Для цього скопіюйте файли кистей, а потім вставте їх в папку Brushes програми Photoshop за адресою: С: Program filesAdobePhotoshopPresetsBrushes.Перезагрузите Photoshop. Тепер нові кисті з'являться у списку на панелі інструментів.
2
Також ви можете скористатися іншим способом завантаження кистей. Відкрийте Photoshop і в панелі інструментів виберіть Brush Tool. Тепер на панелі вгорі, поряд з кнопкою кисті натисніть значок у вигляді трикутника. У меню, знайдіть ще один такий же значок. Натисніть на нього і виберіть пункт Load Brushes. Тепер залишилося тільки знайти на комп'ютері кисті , які ви скачали, і натиснути кнопку Load.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KaV9L6KlynI