Як змінити дату файлу.

При створенні кожного файлу йому присвоюються атрибути: архівний, прихований, системний, автор, дата і час створення. Після того, як були внесені зміни, дата файлу міняється на нову. Це не завжди зручно, якщо ви звикли сортувати файли за часом створення.
Інструкція
1
У кожного свої уподобання в організації порядку на комп'ютері. Хтось любить вибудовувати папки та файли по імені, хтось за розміром, а комусь зручно тримати їх в порядку надходження. Якщо ви з таких людей, і всякий раз мучитеся, коли доводиться довго шукати потрібний файл після його зміни, спробуйте скорегувати дату потрібних вам файлів за допомогою програм Total Commander або Far Manager.
2
Для зміни атрибутів файлу (або декількох файлів) за допомогою програми Far Manager, зробіть наступне. Запустіть програму, виберіть потрібний файл, потім натисніть F9. На панелі, що з'явилася меню вгорі виберіть Files - File attributes. Відкриється меню, де ви зможете змінити всі можливі атрибути файлу .
3
Для зміни дати і інших атрибутів файлу (або декількох файлів) за допомогою програми Total Commander, запустіть програму і виберіть потрібний файл. Тепер натисніть в меню Файли - Змінити атрибути. Перед вами з'явиться віконце, в якому можна змінити всі атрибути файлу , включаючи дату.
4
Програма Far Manager безкоштовна, але має не дуже зручний інтерфейс для сучасних користувачів. Програма Total Commander має більш доброзичливий інтерфейс, але за її тривале використання потрібно платити.