Як накладати рамки на фото. рамки не підходять за розміром фотошоп.

Можливості редагування цифрових фотографій практично безмежні: дефекти знімка можна отретушировать, додати різкості, прибрати непотрібні предмети з кадру. А ще можна вставити фотографію в рамку.
Вам знадобиться
  • Щоб накласти на фотографію рамку, вам знадобиться програма Photoshop і набір рамок з прозорим фоном потрібної тематики.
  • Рамки з прозорим фоном для Photoshop можна скачати на сайті www.artgide.com в розділі «Фотошоп», а також по адресою www.ramochky.narod.ru або знайти на спеціалізованих форумах або торрент-трекерах, наприклад, на форумі www.rutracker.org.
Інструкція
1
Після того, як ви підготували потрібну рамку і фотографію, яку ви хочете в цю рамку «вставити», можна відкривати Photoshop і завантажувати в нього файли рамки та фотографії. Для цього натисніть File - Open і виберіть свою рамку та фото.
2
Тепер візьміть інструмент Move tool і перетягніть фотографію на рамку.
3
На панелі шарів, поміняйте порядок накладення шарів, перетягнувши шар з рамкою на перше місце.
4
Після того, як фотографія опинилася під рамкою, можна її змістити, утримуючи інструментом Move tool.
5
Якщо рамка або фотографія не підходять за розміром, на панелі меню клацніть Edit - Transform - Scale. В панелі шарів виберіть потрібний вам шар - рамку або фото і, утримуючи клавішу SHIFT (щоб не порушувати пропорцій), розтягніть зображення, вхопивши його за куточок.
6
Коли ви досягнете потрібного результату, підігнавши розміри, можна злити шари, натиснувши Ctrl + Shift + E. Після цього обріжте непотрібні краю композиції за допомогою інструменту Crop tool і збережіть отриману фотографію в рамці, натиснувши File - Save as.