Як перенести файл на диск.

Компакт- диск відрізняється від флеш-накопичувача або жорсткого диск а тим, що на нього не вдасться перенести файли за допомогою простого копіювання. Файли на диск потрібно записати, використовуючи пише оптичний привід.
Інструкція
1
Якщо кілька років тому пише оптичний привід був дивиною, то сьогодні таким пристроєм оснащений будь-який сучасний ноутбук або комп'ютер. Крім здатності таких приводів записувати будь-яку інформацію на диск і, можна відзначити здатність деяких марнувати зображення на верхній частині диск а.Чтоби скористатися можливістю запису файлів на диск , переконайтеся, що ваш оптичний привід підтримує можливість запису. На таких приводах обов'язково стоятиме значок у вигляді двох букв: RW.
2
Переконавшись, що такий значок на вашому оптичному приводі немає, можна перейти до процесу запису файлів на диск . Для цього вставте порожній диск в привод і клацніть по значку «Мій комп'ютер». Тут клацніть по значку оптичного приводу.
3
Відкриється вікно, в яке вам слід перенести потрібні файли, перетягнувши їх за допомогою миші з іншого вікна.
4
Тепер клацніть у лівій верхній частині вікна оптичного приводу на написи «Записати файли на компакт- диск ». Відкриється Майстер записи диск ов, які запропонує вам ввести назву вашого нового диск а і виконає процес запису. Таким чином, файли будуть перенесені з комп'ютера на диск .