Як пов'язати тапочки спицями. Як пов'язати спицями тапочки.

Теплі кімнатні тапочки - це просто мрія, особливо в холодні зимові вечори. В них завжди тепло і уютно.Для в'язання таких тапочок багато ниток не знадобиться. Цілком можна обійтися тими залишками, які у великій кількості завжди знайдуться в шафі у майстрині.
Інструкція
1
Тапки починайте в'язати зверху на п'яти спицях. Їх виготовлення мало чим відрізняється від в'язання шкарпеток - по суті, це і є шкарпетки без резінкі.Ізмерьте обхват щиколотки і розрахуйте кількість петель. Розділіть цю кількість на чотири і помножте на три. Вийде то кількість петель, яке вам потрібно на першому етапі.
2
Наберіть потрібну кількість петель. Пров'яжіть перший ряд лицьовими петлями так, як ви зазвичай в'яжете на двох прямих спіцах.Провяжіте ще 4-5 рядів одними лицьовими. Розподіліть петлі порівну на три спиці, четверта - робоча. Один ряж пров'яжіть петлі, перебувають на всіх трьох спицях. Переверніть роботу, пров'яжіть петлі на першій спиці і на центральной.Вяжіте п'яту, пров'язуючи тільки петлі центральній спиці. При цьому в кожному ряду пров'язуємо разом останню петлю, що знаходиться на центральній спиці, і першу на боковой.Спускайте петлі таким чином до моменту, поки не залишаться тільки петлі на центральній спиці.
3
Починайте вив'язувати підошву. Для цього на тій боковині, перед якою зараз знаходиться робоча спиця, наберіть петлі. Пров'яжіть петлі центральній спиці лицьовій, потім наберіть петлі на другий боковині і замкніть в'язання в коло. Розподіліть петлі порівну на чотири спіци.Вяжіте по колу до носка.Петлі верхній частині зніміть на шпильку або додаткову ніть.Подошву і боковини в'яжіть далі, збавляючи петлі так само, як і при вив'язування п'яти. Пров'язуйте разом останню петлю підошви і першу петлю боковини по кожному ряду. Так в'яжіть до потрібної висоти.Снятие петлі центральній частині переведіть на спицю. Гачком з'єднайте залишилися петлі підошви і петлі верхньої частини тапка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wr2WZf6waYY
Зверніть увагу
Відразу вирішите, де у вас буде лицьова сторона, а де виворітна. Найкраще помітити лицьову сторону - наприклад, ниткою іншого цвета.Прі вив'язуванні п'яти петлі центральної і бічний спиць пров'язуйте разом разом в особовому ряду лицьовій, а в виворітного - ізнаночной.Когда ви переходите від прямого в'язання до кругового - врахуйте, що платочная в'язка на кругових спицях в'яжеться інакше: необхідно чергувати лицьові і виворітні ряди.
Корисна порада
Носок можна зв'язати і по-іншому. Дов'язати до носка, петлі центральної частини не відкладайте, а пров'язуйте разом з петлями боковин по кожному ряду.Такіе тапки можна пов'язати повністю хусткової в'язкою, а можна комбінувати різні види вязкі.Украсіть тапки можна помпонами з хутра або ниток, вишивкою або аплікацією. Верх можна обв'язати гачком нитками іншого кольору.
«Тримайте ноги в теплі» - підказує народна мудрість. Де б ви не були, вдома або на вулиці, вам повинно бути тепло і затишно. Якщо в будинку протяги і прохолода, то вас позбавлять від холоду зручні носкі- тапочки, зв'язані гачком.
Вам знадобиться
  • - нитки з додаванням вовни двох кольорів (одного кольору трохи більше);
  • - гачок №2,5-3;
  • - голка і ножиці.
Інструкція
1
Зв'яжіть підошву по схемі. В'яжіть щільно стовпчиками без накиду. Для дорослої людини потрібно приблизно 25 см (на початку в'язання потрібно набрати близько 16 повітряних петель). В'яжіть за розміром ноги. Для зручності виріжте устілку для своєї ноги з картону або паперу. Під час в'язання порівнюйте з схемою крою, щоб зв'язати точно за розміром.
2
Зв'яжіть передню частину Гапочка. В'яжеться вона узором «пишний стовпчик». Для цього наберіть ланцюжок з повітряних петель по тій же викрійці, по якій в'язали підошву. Перший ряд в'яжіть по два стовпчики з накидом в кожну повітряну петлю, закінчуючи їх однією петлею (спочатку накид, зробіть петлю і пров'яжіть її разом з накидом, ще один накид, потім петля, пров'яжіть витягнуті петлю з накидом, після чого пров'яжіть разом три петлі на гачку).
3
В'яжіть ниткою іншого кольору наступний ряд. Стовпчики в'яжіть між стовпчиками попереднього ряду, щоб виходив «шаховий» візерунок. Щоб лав не звужувалися, робіть на початку кожного ряду три повітряні петлі підйому, а в кінці - один стовпчик з накидом. Зв'яжіть 2/3 всієї передньої частини (приблизно 10 рядів), чергуючи кольору. Далі потрібно трохи звузити по краях. Для цього на початку і в кінці кожного ряду не в'яжіть стовпчик з накидом і повітряні петлі підйому, а відразу в'яжіть повітряні стовпчики між стовпчиками попереднього ряду. Коли зв'яжете потрібну кількість рядів, закінчите в'язання.
4
Закріпіть нитку на передній частині Гапочка і наберіть потрібну кількість петель навколо п'яти. З'єднайте цей ланцюжок з другим краєм передньої частини Гапочка і обв'яжіть її з трьох сторін стовпчиками без накиду. Далі в кожну повітряну петлю ланцюжка в'яжіть по одному стовпчику без накиду, в'яжіть до кінця ряду. Зробіть три повітряних петлі підйому і зв'яжіть другий ряд стовпчиків, потім - третій. В районі п'яти зв'яжіть ще три ряди стовпчиків без накиду, щоб вона була вище. Закінчите в'язання.
5
Собреро всі деталі вироби. Верхню частину Гапочка можна пришити до підошви ниткою з голкою, а можна обв'язати їх гачком, і тапочки готові.
Зверніть увагу
Не вибирайте занадто тонкі нитки для тапочок. Краще взяти нитки, де додавання вовни більше 50%, тоді ваші ноги будуть в теплі. І вже тим більше не варто вибирати синтетичне волокно. Якщо такі тапочки одягати на босу ногу, т.к. можливе подразнення шкіри.
Корисна порада
Щоб не було видно швів при складанні деталей, використовуйте ту ж нитка, якою в'язали тапочки. А можна зробити навпаки. Візьміть нитку іншого кольору, якої робили смужки, і зробіть декоративні шви між підошвою і верхньою частиною Гапочка. Постарайтеся зробити їх рівними, інакше тапочки будуть виглядати неакуратно.