Як зробити стелю з гіпсокартону.

Для всіх людей в світі слово «ремонт» є символом перемін. Кожен дбає про своє «куточку» і намагається зробити його якомога більш затишним. Прогрес не стоїть на одному місці, і з кожним днем нас забезпечують все новими розробками для ремонту. Останнім часом величезною популярністю користується гіпсокартон. Його застосовують в установці декоративних кімнатних перегородок, стін та стель. Існує безліч типів гіпсокартону, наприклад, водостійкий варіант для ванн або вогнетривкий для котелень.

Зробити стеля з гіпсокартону самостійно: що для цього необхідно Багато хто хотів би використовувати даний будматеріал в ремонті, але не можуть собі дозволити оплату професійної установки. У таких людей виникає питання - як зробити стелю з гіпсокартону самостійно, не вдаючись до дорогих послуг фахівців? Одним з перших і обов'язкових умов монтажу є наявність необхідних інструментів. У роботі будуть використовуватися такі електроінструменти, як електродриль і перфоратор. Також будуть потрібні рівень, ножиці по металу, шпателі для робіт по штукатурці та молоток.

Як правильно зробити стелю з гіпсокартону

Починати монтаж слід з розмітки. Необхідно вибрати потрібну висоту, використовуючи рівень. Далі слід почати монтаж профілю, який виступає в ролі каркаса для гіпсокартону. Необхідно закріпити каркас, щоб профіль стелі був нерухомий. Після монтажу профілю встановлюються плити гіпсокартону. В деяких випадках гіпсокартон встановлюється в два і більше рівня з застосуванням незвичайних форм. В цих умовах бажано розробити проект стелі. Наступним етапом установки стелі з гіпсокартону є його шпаклівка і шліфування. Переконавшись у тому, що стеля ідеально рівний, необхідно підібрати колір і пофарбувати його. Далі розробляється план установки електроприладів - світильників, люстр, бра і т.д. Для монтажу вбудованих світильників потрібно проробити отвори, діаметр яких залежить від діаметра светоелектрічеських приладу. Важливо знати кілька примітних фактів, які можуть стати в нагоді, щоб правильно зробити стелю з гіпсокартону. Для того щоб всі торці були рівними, і витрачалося менше матеріалу, фахівці рекомендують робити мінімальну кількість прорізів. Також варто відзначити певні умови зберігання гіпсокартону. Його необхідно складати горизонтально, щоб уникнути зміни форми. Даний матеріал є чудовим рішенням будь-якого квартирного, і не тільки, питання.