Як встановлювати на комп'ютер драйвери.

Після того, як операційна система встановлена, необхідно поставити все драйвери - службові програми, які відповідають за правильне функціонування всіх пристроїв комп'ютера.
Інструкція
1
Драйвери можна умовно розділити на ті, без яких неможливо обійтися в щоденній роботі, і на ті, установка яких може бути відкладена. До перших слід віднести драйвери відеоадаптера, звукової карти, а також мережевої карти і бездротової мережі, якщо ви користуєтеся інтернетом. До другої групи можна віднести драйвери кардридера, додаткових клавіш ноутбука і т.п.
2
Драйвер може являти собою як інсталяційний файл, так і спеціалізований файл, який можна відкрити тільки службової програмою системи. Якщо драйвер виконаний у вигляді інсталяційний файл, то все, що вам потрібно зробити, це запустити його, клацнувши по ньому двічі мишкою. Якщо при натисканні на ньому, з'являється віконце, в якому вам пропонують самостійно вибрати програму, за допомогою якої слід відкрити цей файл, значить, вам потрібно йти іншим шляхом.
3
Перейдіть в "Панель управління", натиснувши кнопку «Пуск». В «Панелі управління» виберіть розділ «Продуктивність і обслуговування» і натисніть на пункті «Система». На вкладці «Обладнання» натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв». Відкриється вікно, в якому будуть показані всі комплектуючі вашого комп'ютера. Питальними значками жовтого кольору будуть відображені всі пристрої, для яких не встановлені драйвери .
4
Тепер вам потрібно, клацнувши правою кнопкою на кожному жовтому значку, вибрати пункт «Оновити драйвер», а потім слідувати підказкам Майстра оновлення обладнання. На етапі установки драйверів вам потрібно буде вказати папку, де знаходяться драйвера. Це може бути як локальна папка комп'ютера, так і компакт-диск. Майстер установки знайде в цій папці потрібний драйвер і встановить його на комп'ютер. Для кожного типу пристрою слід вибирати папку, де знаходиться відповідний драйвер.
Після установки операційної системи необхідно налаштувати комп'ютер для його стабільної роботи. Звичайно потрібно встановити потрібні програми і пакети драйверів для деяких пристроїв.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers.
Інструкція
1
Архів операційних систем Windows містить комплект драйверів для самого популярного обладнання. Але найчастіше доводиться оновлювати або встановлювати нові драйвери. Щоб полегшити цей процес, скористайтеся програмою Sam Drivers. Скачайте цю утиліту, встановіть її і перезавантажте комп'ютер . Якщо ви скачали образ програми, то вам буде потрібно утиліта Daemon Tools для його читання.
2
Тепер запустіть файл DIA-drv.exe. Після відкриття даного файлу автоматично почнеться процес сканування підключеного обладнання і пошуку підходящих драйверів. Дочекайтеся його завершення. Тепер встановіть прапорці біля тих пунктів, які будуть виділені двома круговими стрілочками.
3
Натисніть кнопку «Встановити вибрані комплекти драйверів». Виберіть параметр «Автоматична установка». Зачекайте, поки програма завершить установку обраних пакетів драйверів. Після цього з'явиться вікно, що містить список встановлених та оновлених драйверів.
4
Якщо для якого-небудь пристрою драйвери все-таки не були встановлені, то відвідайте офіційний сайт виробника цього обладнання. Скачайте відповідні драйвери і встановіть їх. Для цього відкрийте властивості меню «Мій комп'ютер " і перейдіть до пункту «Диспетчер пристроїв».
5
Знайдіть потрібно обладнання, назва якого буде виділено знаком оклику, клікніть по ньому правою кнопкою миші. Виберіть пункт "Оновити драйвери». У вікні, вкажіть параметр «Установка з вказаного місця». Вкажіть місце зберігання завантаженого пакета драйверів.
6
Тепер скачайте образ диска, який містить комплект основних програм, потрібних для повноцінного використання комп'ютер а. Запустіть цей образ за допомогою однієї з утиліт читання ISO-файлів. Встановіть потрібні вам програми. Перезавантажте комп'ютер .