Як збільшити дозвіл екрана.

Щоб вам було комфортно працювати за комп'ютером, ви можете налаштувати звуки, колірну гамму, дозвіл екрана - відредагувати будь-яку дрібницю згідно вашому смаку.
Інструкція
1
Щоб розібратися в простих налаштуваннях комп'ютера, вам знадобиться не так багато времени.Но бійтеся трохи поекспериментувати. Головне - запам'ятати, в яке меню ви зайшли і що саме змінили, тоді буде просто відновити вихідні настройкі.Также можна попросити кого-небудь, хто розбирається в комп'ютерах, приділити вам трохи часу.
2
Дозвіл екрана вимірюється в пікселях. Воно залежить від монітора і його параметрів. Дозвіл відповідає за чіткість зображення об'єктів на моніторі. Чим вище дозвіл - тим чіткіше і менше об'єкти. Низьким дозвіл м вважається 640 на 480 - якщо ви збираєтеся грати в старі ігри, зроблені ще для DOS, вам може знадобитися встановити низьке дозвіл . Висока дозвіл - 1600 на 1200. Якщо вам не подобається ваше нинішнє дозвіл , спробуйте встановити 1024 на 768 або 1280 на 1064. Виберіть таке дозвіл , при якому вам буде найкомфортніше працювати.
3
Щоб поміняти дозвіл екрана, клацніть правою кнопкою миші по робочому столу на порожньому місці. У розпочатому маленькому меню виберіть рядок «Властивості». У виниклому новому меню натисніть на «Параметри». Виберіть за шкалою потрібне вам дозвіл екрана і натисніть кнопку «Застосувати». Потім натисніть "ОК". Готово! В цьому ж вікні ви зможете поміняти шпалери на робочому столі («Робочий стіл»), поставити скрінсейвер («Заставка») або змінити колірне оформлення вікон меню і робочого столу. Після кожного вподобаного вам варіанту натискайте «застосувати», а потім «ОК».