Як перевірити свічки запалювання. перевірити свічку запалювання тестером.

Якщо ваш автомобіль став погано заводитися або ви відчуваєте нерівну роботу двигуна на холостих обертах, проблема може бути в свічках запалювання . Незважаючи на те, що свічки запалювання рекомендується міняти кожні 30 - 45 тис. Км., Неякісні свічки можуть вийти з ладу набагато раніше. Якщо ви помітили перебої в роботі свого автомобіля, спробуйте перевірити свічки.
Інструкція
1
Для того щоб перевірити стан свічок запалювання і визначити не потребують вони в заміні, вам потрібно, насамперед, викрутити їх з блоку циліндрів двигуна. Зробити це можна за допомогою спеціального ключа свічки.
2
Щоб перевірити свічки на працездатність можна скористатися діагностичним тестером, стендом з барокамерою або п'єзоелектричним пробником. Але такі прилади доступні тільки в автомайстерень, тому в «похідних» умовах ви можете скористатися заздалегідь виготовленим інструментом.
3
Найпростіший п'єзоелектричний пробник для визначення подачі іскри можна зробити за допомогою П'єзозапальнички. Для цього розберіть запальничку і вийміть з неї п'єзоелектричний блок. Йде від блоку провід подовжите так, щоб загальна довжина проводу була 10-15 см. Прилад готовий.
4
Тепер можна перевірити кожну свічку. Зробіть це за допомогою виготовленого вами пьезопробніка. Для цього підключіть провід до верхнього контакту свічки, а сам п'єзоелектричний блок призначте до корпусу свічки. Натисніть кнопку на блоці. На повністю робочої свічці між контактами з'явиться чітка іскра.
Корисна порада
Якщо під час перевірки ви виявите, що одна або декілька свічок не видають іскру, найвірнішим вашим дією буде заміна неробочих свічок.