Як вивести зображення на телевізор. Як вивести гру з телефону на телевізор.

Якщо у вас є телевізор , ви можете легко вивести зображення з комп'ютера на його екран. На ньому зручно дивитися фільми і фотографії, грати в ігри. Крім того, застосувавши функцію розширення екрану, ви зможете продовжувати працювати на комп'ютері в той час, коли ваші близькі будуть дивитися кіно або фотографії.
Інструкція
1
Якщо ваш комп'ютер і телевізор мають роз'єм HDMI, то з'єднавши ці пристрої за допомогою HDMI кабелю, ви зможете не тільки вивести зображення на екран телевізор а, а й передати звук на телевізійні колонки. В меню телевізор а слід вибрати підключення із зовнішнього джерела. Зазвичай це кнопка AV або Video на пульті телевізор а. На комп'ютері, у властивостях екрану включите виведення зображення в монітор. Якщо ви хотіли б розширити екран, то виберіть «Розширений екран». Якщо зображення в телевізор е не відображається, переконайтеся, що виставлене дозвіл екрана підтримується телевізійним приймачем.
2
Якщо в телевізор е або комп'ютері немає HDMI інтерфейсу, скористайтеся звичайним VGA кабелем - зазвичай таким кабелем монітор підключається до комп'ютера. Поєднавши комп'ютер і телевізор , вам залишиться виконати ті ж дії, що й у випадку підключення за допомогою кабелю HDMI.
3
Якщо телевізор не сучасна і в ньому немає навіть VGA роз'єми, залишається останній варіант - підключення комп'ютера за допомогою кабелю S-Video. Підключивши комп'ютер за допомогою такого кабелю, вам слід знайти сигнал, який надходить з комп'ютера за допомогою настройки каналів. На одній з частот ви виявите зображення, яке передає ваш комп'ютер.