Як завантажувати теми в телефон.

Коли ми купуємо мобільний телефон , ми розуміємо, що такий апарат не унікальний і не дивуємося, зустрівши точно такий же в іншої людини. Але багатьом людям хочеться додати своєму мобільному телефон у індивідуальність. Це можна зробити, змінивши стиль і дизайн його оформлення або тему. Саме вона визначає колірне рішення дисплея, фоновий малюнок, графіку іконок та індикаторів, розташованих на дисплеї.
Інструкція
1
Багато розробники вже зрозуміли, що нові теми будуть затребувані, і сьогодні в Інтернеті можна знайти безліч варіантів оформлення вашого телефон а на будь-який смак. Напишіть в пошуковому рядку вашого Інтернет браузера «теми для» і вкажіть марку свого телефон а. Ви побачити безліч сайтів, де можна переглянути і безкоштовно завантажити будь-яку, вподобану вам тему. Для цього створіть на вашому персональному комп'ютері спеціальну папку і скачайте в нього вибрані файли.
2
Як правило, для того, щоб уникнути помилок в розпізнаванні типу завантаженого файлу і прискорити процес скачування, файли тим упаковуються в zip-архіви. Після того, як файл викачаний, розпакуйте його будь-яким архіватором, який підтримує формат архівного файлу.
3
Підключіть телефон до комп'ютера через інфрачервоний порт, Bluetooth або, найкраще, за допомогою кабелю і програми синхронізації типу Nokia PC Suite, Siemens Data Suite. Зазвичай, ці програми і кабель входять в комплект телефон а.
4
Перевірте, якщо на вашому телефон е вже мало місця для розміщення нових тем, то, може бути, є сенс почистити папку «Теми» і видалити з неї ті теми, які ви не плануєте використовувати. Для цього можна скористатися менеджером файлів телефон а чи тієї ж програмою синхронізації.
5
Скопіюйте вибрані теми з комп'ютера на телефон . Перейдіть в меню телефон а, відкрийте папку «Налаштування», пункт «Теми». Виберіть потрібну тему і дивуйте оточуючих своїм оригінальним телефон ом.