Як зробити застібку.

В ляльки грають не тільки маленькі дівчатка, але іноді і їхні мами. Тому часто зі своєю маленькою донькою ви приходите до висновку, що той наряд, в якому продавалася лялька, вже її не влаштовує і ваша Барбі вимагає пошити їй новий. Та й для тих ляльок, які багато роблять своїми руками, теж потрібно одяг. Пошити її, в общем-то, нескладно. Набагато важче придумати, як застібати ляльковий наряд. Ми розповімо вам, як зробити застібку на лялькову одяг.
Інструкція
1
Якщо ви хочете зробити мініатюрні гудзики для лялькового одягу, то як матеріал, їх якого ви їх будете виготовляти, використовуйте склеєну в декілька шарів клейонку, шкіру або щільний папір обкладинки блокнота або зошита. Для того щоб кружечки вийшли рівними, можна скористатися пробойнимі кліщами, відрегулювати отвір до необхідного діаметра.
2
Застібки для верхнього одягу можна зробити зі звичайних гудзиків маленького розміру, куплених в магазині. В якості петлі для таких застібок підійдуть шматочки красивого шнура або тасьми.
3
блискава зробіть з застібки маленького целофанового пакета. Такі пакетики зазвичай прикладаються шматочками матеріалу і запасними гудзиками до нових сорочкам або іншому одязі. Їх можна використовувати і як блискавки на лялькові брюки.
4
В якості застібок використовуйте металеві гачки, які можна купити в магазині. Якщо вас не влаштовує розмір або колір, то зробіть такі гачки і петлі до них самостійно, зі шматка дроту. Вони добре скріплюють краю одягу в тих місцях, де необхідно міцне і акуратне кріплення.
5
Зручно використовувати для лялькового одягу і липучки. Обріжте їх до необхідного розміру і пристрочите по місцю.
6
В магазинах, де продається фурнітура для одягу, купіть маленькі прозорі пластмасові кнопки. На місце застібки приклейте їх клеєм «Момент». На відміну від липучок, вони більш надійні і їм не страшні прання.