Як вирівняти стелю. Як закріпити ламінат на стелі.

Багато людей незадоволені якою-небудь частиною свого житла, будь то старі опалювальні труби, обридлі шпалери, нерівні стелі або скрипучі стародавні підлоги. Рано чи пізно настає час, коли доводиться щось міняти в своєму житлі, і тоді починається ремонт. Багато людей хочуть знати, як вирівняти стелю самостійно, без використання дорогого праці професіоналів.

Як правильно вирівняти стелю Для досягнення цієї мети можуть використовуватися навісні або натяжні стелі, а також шпаклівка. Вибір часто лягає на будівельні суміші. Так все ж, як вирівняти стелю правильно, використовуючи ці матеріали?

  1. Для початку треба визначити фронт роботи, зазначивши, де і як рівняти стельове покриття, використовуючи рівень. Для максимальної точності може використовуватися лазерний рівень; можна також на око співвіднести лінію стелі і лінію другий паралельної (рівною) площині.
  2. Наступним етапом буде очистка стельової поверхні від усіх наявних на ньому шарів. Так як покриття могли використовуватися абсолютно різні, від цього залежить, який застосовувати інструмент. Наприклад, молотком відбивається товстий шар шпаклівки, потім зачищаються дрібні залишки шпателем або будь-яким іншим зручним аналогом.
  3. Далі потрібно мокра чистка стельової поверхні. Необхідно розмити стеля водою, поки не буде досягнутий бажаний результат. Для цих цілей може бути використано від 80 до 100 л води. Мити стелю потрібно жорсткою губкою.
  4. Наступний пункт - грунтовка. Існує великий вибір даних будівельних сумішей, наприклад, під шпаклівку, під певні види фарби і підходять під всі види покриттів.
  5. Перед виконанням даного етапу - вирівнювання стельового покриття з використанням шпаклівки - потрібно закласти всі тріщини. Для цього широким шпателем наносять шпаклівку плавними рухами (близько 20 см). Товщина даної будівельної суміші не повинна перевищувати приблизно чотирьох мм. Висихає шпаклівка в середньому близько семи годин.
  6. Після того, як шпаклівка висохне, потрібно зашкуріть стельову поверхню. Цей процес дуже курний, тому професіонали радять використовувати захисні окуляри і респіратор. Виконувати ошкурювання вимагається рівномірно, розгладжуючи всі нерівні частини поверхні.

Важливо знати деякі нюанси при вирівнюванні стелі будівельними сумішами.

  • Одним з головних моментів є те, що вдаватися до даного способу найкраще в разі, коли нерівність стельового покриття малопомітна.
  • Для найкращої очищення стелі від первинного покриття коштує рясно змочити водою стельову поверхню і відкрити вікно. Старий шар тоді набагато легше зняти.
  • Також важливо відзначити, що використовувати ґрунтовку не обов'язково.